Facebook Instagram 542 424 242

Francouzština pro profesionály

Francouzský jazyk je mezinárodním diplomatickým jazykem. V současné době jeho popularita neustále roste a to i díky tomu, že je komunikativním jazykem mezinárodních společenství, jako je Evropská unie, OSN nebo NATO. Francouzi jsou známí tím, že neradi mluví jiným než svým rodným jazykem a proto je studium přímo ve Francii dokonalou možností, jak se ve francouzštině zlepšit.

V naší nabídce najdete kurzy obchodní a odborné francouzštiny stejně jako kurzy obecné francouzštiny. Můžete si zvolit standardní kurz s 20 lekcemi týdně a nebo kurz intenzivní 30 lekcí týdně. Partnerem pro jazykové vzdělání profesionálů a firemní klientely je škola France Langue, která sídlí v okouzlující Paříži a v malebném Bordeaux. Pro spojení studia francouzštiny s dovolenou na Azurovém pobřeží doporučujeme moderní velkoměsto Nice nebo příjemní historické městečko Antibes.

Pokud v této sekci nenaleznete preferovanou lokalitu nebo typ kurzu, spojte se s námi. Rádi s vámi probereme varianty a doporučíme kvalitní pobyt z naší standardní nabídky, které bude naplňovat vaše představy.

Studium francouzštiny je v posledních letech stále více populární. Potřebujete-li se zdokonalit ve francouzštině a navíc poznat proslusý fancouzský šarm a kuchyni, je právě studium ve Francii pro vás ideální volbou. Vybírat můžete z kvalitních jazykových škol v Paříži nebo na Francouzské riviéře, v Nice, Cannes nebo v Antibes...
 

Kanada je druhou největší zemí světa. Díky velikosti Kanady je prakticky nemožné vidět úplně všechno během jedné návštěvy. Ideální plán cesty asi neexistuje, ale můžeme vám doporučit dvě základní strategie. Tou první je využití Toronta nebo Montrealu k výletům na východním pobřeží Kanady, tou druhou pak Vancouveru nebo Calgary na západě země...

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!