Ruština pro profesionály

Znalost ruštiny skýtá možnosti uplatnění se v obrovském ruském regionu. Ruským jazykem se nemluví jen v Rusku, ale i v dalších zemích východní Evropy.  Země EU jsou pro Rusko stále největším zahraničně-obchodním partnerem a Ruská federace se stává důležitým obchodním partnerem České republiky.

Zájem o studium moderní a komunikativní ruštiny roste, ať už pro profesní účely nebo čistě pro zábavu. Jazykové kurzy ruštiny Vám nabízíme u prestižní školy Liden & Denz, která je jednou z nejstarších soukromých jazykových škol v Rusku a jejich centra naleznete v Moskvě, Petrohradu a nově také v lotyšské Rize. Do Lotyšska není nutné vyřizovat vízum a měnou je euro, takže vyřízení pobytu je jednoduché.

 

Rusko je diky svym přirodnim krasám cilem dobrodruhů, ale objevovat ho začinaji i obchodnici ze zapadních zemí, kterým se zde naskýtá otevřený a zatím nenasycený trh. Rusko je stále také zemí protikladů – většina dnešnich Rusů žije na hranici chudoby, ale zdejší smetánka naopak nakupuje v nejluxusnějšich obchodech. O studium ruštiny roste v posledních letech zájem a roste tak i zájem o studium tohoto jazyka přímo v Rusku...

Lotyšsko je díky bezvízovému styku a nově zavedenému euru jako oficiální lotyšské měně pro Čechy a Slováky ideálním místem ke studiu ruštiny. I když je oficiálním úředním jazykem země lotyština, nemusíte se obávat, že byste se zde nesetkali s ruštinou. Lotyšsko je mezi pobaltskými republikami tou, která dodnes udržuje nejčilejší obchodní styky s Ruskem resp. je na ziscích z ruského trhu defakto závislá. Znalost ruštiny je tedy pro zdejší obyvatele nezbytností.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Florida, 2 týdny od 6 700 Kč
Angličtina 3+1 týden zdarma
Němčina SLEVA 100 €
Francouzština  SLEVA 10%  
katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Velká Británie - Torquay

Vážená paní Bouchnerová,

dovolte mi, abych Vám jménem naší školy vyjádřila poděkování za Vaše služby během pobytu našich studentů v Torquay.

více