Italština pro profesionály

Italštinu, jako svůj mateřský jazyk používá 70 miliónu lidí, žijících pevážně v Itálii. Chcete-li se zdokonalit v italštině rychle a efektivně, je jazykový pobyt v Itálii to pravé. Odborné jazykové kurzy italštiny šijeme na míru dle Vašich představ. Jazykové školy světově proslulé kvalitní výukou najdete v  Římě, Miláně, Sieně a Florencii. Výuka italštiny může probíhat jen v malých skupinkách či zcela individuálně.

Pokud v této sekci nenaleznete preferovanou lokalitu nebo typ kurzu, spojte se s námi. Rádi s vámi probereme varianty a doporučíme kvalitní pobyt z naší standardní nabídky, které bude naplňovat vaše představy.

 

Itálie je je jedním z turisty nejnavštěvovanějších států světa. Turisty do Itálie lákají antické a středověké renesanční památky (Řím, Florencie, Benátky, Pisa), pláže (prakticky celé pobřeží, Bibione, Rimini, Gardské jezero), hory (Alpy, Cortina d Ampezzo) ivenkov (Umbrie, Toskánsko). Lákadly jsou i lázně a různé filmové a hudební festivaly (Benátky, San Remo). V Itálii se, hned po Španělsku, nachází nejvíce kulturních památek zapsaných na seznamu UNESCO...

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Florida SLEVA 34 %
Liverpool SLEVA 15 %
Vídeň SLEVA 100 €
Brighton SLEVA 15 %

 

katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Velká Británie - English in Chester, Chester

NEJNOVĚJŠÍ OHLAS NAŠÍ KLIENTKY Z POBYTU V CHESTERU

Dobry den pani Sandnerova,

chcem sa Vam podakovat za odporucenie jazykoveho pobytu English in Chester...

více