Španělština pro profesionály

Španělský jazyk, jeden z nejrozšířenějších románských jazyků na světě, je úředním jazykem nejen Španělska, ale i většiny zemí Jižní, Střední Ameriky a Rovníkové Guiney. Jeho znalost na dobré úrovni Vám tak otevře dveře do mnoha podnikatelsky zajímavých regionů. Kurzy španělštiny pro profesionály dokážeme zprostředkovat na míru a dle vašich specifických přání. Vybrat si můžete z kurzů obecné španělštiny, z kurzů odborné španělštiny anebo z kurzů, které vás připraví na mezinárodně uznávané zkoušky.

Za španělštinou se nejvíce cestuje do Španělska. Pro studium španělštiny doporučujeme školu Malaca Instituto na slunečném jihu Španělska. Kurzy ale také zajistíme v dalších městech (Barcelona, Salamanca, Madrid, Valencie, Alicante, Sevilla, Granada a Marbella) nebo ve vzdálených exotických zemích jako např. Mexiko, Kuba, Peru, Ekvádor, Bolívie, Argentina, Kostarika, Guatemala, Dominikánská Republika, Chile atd.

U nás si opravdu vybere každý. Pokud v této sekci nenaleznete preferovanou lokalitu nebo typ kurzu, spojte se s námi. Rádi s vámi probereme varianty a doporučíme kvalitní pobyt z naší standardní nabídky, které bude naplňovat vaše představy.

 

Díky přírodní a kulturní rozmanitosti je Španělsko nesmírně přitažlivou zemí jak pro cestovatele hledající historické památky a tradice, tak i pro všechny, kteří touží po slunci. Na severu země vás okouzlí hory a na jihu nekonečné pláže. Typická středomořská kuchyně, fotbalové zápasy slavných klubů, flamenco nebo byčí zápasy jsou neodmyslitelnými symboly této země...

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Florida, 2 týdny od 6 700 Kč
Brighton, 2 týdny od 8 100 Kč
Hamburk, 2 týdny od 4 500 Kč
Cheltenham, 2 týdny od 6 100 Kč

 

katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Velká Británie - Kaplan International English, Manchester

Dobrý den slečno Fejtková,

doufám, že se máte dobře. Jen jsem Vám chtěla dát zpětnou vazbu na můj kurz, který proběhl minulé dva týdny Manchesteru. Jsem naprosto nadšená, už na jednom kurzu jsem kdysi byla a byla jsem spokojená, ale tohle bylo o dva řády lepší.

 

více