Španělština pro profesionály

Španělský jazyk, jeden z nejrozšířenějších románských jazyků na světě, je úředním jazykem nejen Španělska, ale i většiny zemí Jižní, Střední Ameriky a Rovníkové Guiney. Jeho znalost na dobré úrovni Vám tak otevře dveře do mnoha podnikatelsky zajímavých regionů. Kurzy španělštiny pro profesionály dokážeme zprostředkovat na míru a dle vašich specifických přání. Vybrat si můžete z kurzů obecné španělštiny, z kurzů odborné španělštiny anebo z kurzů, které vás připraví na mezinárodně uznávané zkoušky.

Za španělštinou se nejvíce cestuje do Španělska. Pro studium španělštiny doporučujeme školu Malaca Instituto na slunečném jihu Španělska. Kurzy ale také zajistíme v dalších městech (Barcelona, Salamanca, Madrid, Valencie, Alicante, Sevilla, Granada a Marbella) nebo ve vzdálených exotických zemích jako např. Mexiko, Kuba, Peru, Ekvádor, Bolívie, Argentina, Kostarika, Guatemala, Dominikánská Republika, Chile atd.

U nás si opravdu vybere každý. Pokud v této sekci nenaleznete preferovanou lokalitu nebo typ kurzu, spojte se s námi. Rádi s vámi probereme varianty a doporučíme kvalitní pobyt z naší standardní nabídky, které bude naplňovat vaše představy.

 

Díky přírodní a kulturní rozmanitosti je Španělsko nesmírně přitažlivou zemí jak pro cestovatele hledající historické památky a tradice, tak i pro všechny, kteří touží po slunci. Na severu země vás okouzlí hory a na jihu nekonečné pláže. Typická středomořská kuchyně, fotbalové zápasy slavných klubů, flamenco nebo byčí zápasy jsou neodmyslitelnými symboly této země...

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Florida, 2 týdny od 6 700 Kč
Angličtina 3+1 týden zdarma
Němčina SLEVA 100 €
Francouzština  SLEVA 10%  
katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Velká Británie - Výuka v rodině lektora

Dobry den,

S kurzom som bola naozaj velmi spokojna. Kedze som byvala v rodine lektorky, ktora bola naozaj velmi mila a starostiliva. Vela som sa aj za tak kratky cas ako je tyzden naucila, kedze som bola stale nutena rozmyslat v anglictine a co bolo pre mna najdolezitejsie bolo to, ze som neustale rozpravala po anglicky.

 

více