Domů / Jazykové pobyty pro dospělé / Angličtina / USA / San Francisco / Embassy English, San Francisco
Embassy English, San Francisco
USA San Francisco
pro dospělé
věk: 16+


Embassy English, San Francisco

 

San Francisco je destinace, která sama o sobě láká studenty z celého světa. Embassy English působí na 18 místech po celém světě a San Francisco je jedním z nich. Kvalifikovaní učitelé a moderně vybavené učebny jsou předpokladem kvality. V Embassy English jsou si vědomi toho, že nejen výuka, ale také čas strávený mimo učebny je skvělou příležitostí ke komunikaci a dovytváří celkový dojem z jazykového pobytu. Proto nabízí kurz Vacation and Travel English – nižší počet lekcí a výuka pouze do čtvrtka
znamená možnost prodloužených víkendů a čas na objevování města a procvičování získaných znalostí. Pokud chcete vycestovat na delší dobu a máte již pokročilou znalost jazyka, pak doporučujeme zkouškový kurz a případné složení mezinárodně uznávané zkoušky již v Americe.
 

Navštivte domovskou stránku školy http://www.embassyenglish.com/

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
6

Program pro volný čas

Ve škole je také přítomný koordinátor pro volný čas, který připravuje pro studenty nejrůznější sportovní a společenské akce. V průběhu týdne je obvykle organizována pouze jedna aktivita, která je zdarma. Aktivity organizované přes víkend jsou placené. K nejoblíbenějším odpoledním akcím patří výlety na pláže a pořádání barbecue party s grilováním. Často se hraje fotbal nebo bowling, občas je na programu návštěva divadelního představení nebo festivalu hudby, jídla, ohně a dalších akcí pod širým nebem.

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 800 100 300.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Mnichov SLEVA 10%
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!