Facebook Instagram 542 424 242

Španělsko

Španělsko je díky přírodní a kulturní rozmanitosti nesmírně přitažlivou zemí jak pro milovníky historických památek, tak pro všechny, kdo cestují za sluncem. Na severu země vás okouzlí hory, na jihu nekonečné pláže. Typická středomořská kuchyně, fotbalové zápasy slavných klubů, flamenco nebo byčí zápasy jsou neodmyslitelnými symboly této země...

Rozhodnete-li se pro studium španelštiny pro jazykový kurz ve Španělsku, pak si jiště vyberete z široké nabídky kvalitních jazykových škol, se kterými STUDENT AGENCY spolupracuje. Dáte přednost historickým centrům jako je Madrid, Salamanca, Granada nebo zvolíte středomořská letoviska jako je např. Barcelona, Malaga, Valencie, Alicante? Pro cestování do Španělska je nejlepší zvolit leteckou dopravu. Pravidelné lety do Španělska zajištují jak klasické, tak i nízkonákladové letecké společnosti.

Malaga je centrem Andalusie a rájem toreadorů. Milovníci dobrého jídla zde mají mnoho možností, jak hýčkat své chuťové buňky. Škála místních lahůdek je pestrá a tak zmiňme alespoň nepřebernou paletu darů moře, tradiční sušenou šunku či výborné malažské víno.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!