Domů / Speciální akce

Londýn a Brighton – ta nejlepší volba pro studium jazyka

22.05.2017

Hledáte destinaci, kde se potkáte se studenty z celého světa?

Těšíte se na nekonečné konverzace v angličtině nad dobrým jídlem i pitím?

Jeďte se učit angličtinu do Brightonu nebo do Londýna!

Při vybírání místa, kde se budete učit anglicky, je více než důležité zhodnotit, co od pobytu očekáváte, kromě studia angličtiny samozřejmě.

Londýn i Brighton Vám nabídnou skvělou dostupnost z České republiky.

Obě města jsou kosmopolitní a najdete zde téměř neomezeně možnosti, jak z jazykového pobytu vytěžit maximum!

LONDÝN

Jako hlavní město Spojeného Království je jednou z nejznámějších destinací pro každého, kdo do Británie míří za studiem angličtiny. V Londýně nikdy nebudete sami! Očekávejte turistické památky na každém kroku, krásné a upravované parky, nekonečné procházky podél Temže, červené autobusy, černé taxíky, mnoho divadelních představení, koncertů a nespočet možností pro procvičování angličtiny. To je Londýn!

Embassy English Londýn

Pokud si přejete ubytování hned u školy, cítit se neustále jako v centru dění, navštěvovat výuku se studenty z celého světa, O2 arénu mít na dosah stejně jako proslulý Greenwich Park s nultým poledníkem, je toto ta pravá škola pro Vás!

Více informací o dané škole a nabídce naleznete ZDE

Wimbledon School of English

Řadí se mezi jednu ze škol s nejdelší tradicí ve výuce angličtiny. Výuka je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. Všichni ale jistě ocení umístění budovy se zahradou v klidné části jinak živého Wimbledonu. Další, a určitě ne poslední výhodou je dobrá pěší vzdálenost z některých míst ubytování do školy. Je pro Vás důležitá tradice? Ve Wimbledon School of English se Vám bude líbit!

Více informací o dané škole a nabídce naleznete ZDE

EC Londýn

Chcete motivující studijní prostředí a vyšší věkový průměr ve třídě? EC v Londýně se specializuje na výuku jazyka pro studenty ve věku nad 30 let. Najdete zde profesionální přístup, kvalitní výuku, přátelskou atmosféru a to vše oceníte v případě, že angličtinu chcete zlepšovat ať už kvůli kariéře nebo pro radost.

Více informací o dané škole a nabídce naleznete ZDE

BRIGHTON

Město na jižním pobřeží s ikonickými oblázkovými plážemi, lehátky, zábavním molem, velkým nákupním centrem, bohatým kulturním životem a řadou letních festivalů. Do Brigtonu jezdí angličané za rekreací a ne nadarmo se mu říká „Londýn u moře“. Kromě starých obchodů a úzkých uliček zde najdete i historické památky a krásné přístaviště nebo golfová hřiště. Sednout si na lehátko s kávou u vyhlášeného mola a udělat úkoly – i tak si můžete představit jazykový pobyt v Brightonu.

British Study Centres School of English

Ideální jazyková škola pro všechny, kdo si chtějí vybrat z bohaté nabídky kurzů nebo ušetřit při objednání kurzů odpoledních. Chystáte se skládat zkoušky z anglického jazyka a potřebujete krátkodobý přípravný kurz? Najdete ho právě v této jazykové škole.  O kvalitě školy Vás zajistě přesvědčí i to, že škola několikrát vyhrála prestižní cenu STM v kategorii Nejlepší škola západní Evropy.

Více informací o dané škole a nabídce naleznete ZDE

EC Brighton

Prostory školy cca 5 minut od pláže nabízí to nejlepší zázemí pro výuku angličtiny jako cizího jazyka. Chcete se zdokonalit v gramatice, konverzaci nebo třeba ve specializovaných kurzech obchodní angličtiny? Nebo v rámci kurzu „English in the City“ poznat město? To vše nabízí EC, navíc s 20% slevou z oficiálního ceníku školy!

Více informací o dané škole a nabídce naleznete ZDE

Embassy English Brighton

V létě doporučujeme spíše mladším studentům. Láká je moderní zázemí, profesionální výuka či ubytování vedle školy s možností polopenze. To jsou důvody, proč se sem mnoho klientů znovu rádo vrací. S námi také dostanete nižší cenu, než nabízí sama jazyková škola!

Více informací o dané škole a nabídce naleznete ZDE

 

RYCHLÁ VOLBA

1. Konzultace zdarma - vyplňte formulář ZDE

2. Chci cenovou nabídku - vyplňte formulář ZDE

3. Chci koupit kurz - vyplňte formulář ZDE

 

Kontaktujte nás na bezplatné lince 800 100 300 nebo na e-mailu studium@studentagency.cz

Navštivte nás také osobně na jakékoliv pobočce v ČR.

Těšíme se na Vás!

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Florida, 2 týdny od 6 700 Kč
Brighton, 2 týdny od 8 100 Kč
Hamburk, 2 týdny od 4 500 Kč
Cheltenham, 2 týdny od 6 100 Kč

 

katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Itálie - Scuola Leonardo da Vinci, Florencie

Dobrý den, paní Sedláková,

minulý týden jsem byla ve Florencii

více