Domů / Speciální akce

Náš tip: jazykové kurzy ve Velké Británii

01.08.2017

Vidíte se na kurzu tam, kde se potkáte se studenty z celého světa?

Těšíte se na nekonečné konverzace v angličtině nad fish & chips a pintou piva?

Jeďte se učit angličtinu do Velké Británie!

Pod pojmem Velká Británie se každému z nás vybaví něco jiného: malé vesničky, oblázkové pláže, hlavní město Londýn, skotská jezera, tmavé útesy, červené budky, čaj o páté nebo dvoupatrové autobusy. Ať už je Vaše představa jakákoliv jeďte se podívat na jazykový kurz. Nejen, že si odpočnete a užijete si jedinečnou atmosféru, naučíte se i anglicky!


Možností, kam do Velké Británie vycestovat za studiem jazyka, je nepřeberné množství. Na následujících řádcích Vám představíme školy, které byste při svém výběru měli rozhodně zvážit.

 

MERSEYSIDE

Máte rádi Beatles, sever Anglie a vyhledáváte i možnosti k nakupování a trávení času ve větším městě? Učte se anglicky v Liverpoolu!

LILA*, Liverpool

Díky svému perfektnímu zázemí byla jazyková škola studenty zvolena nejlepší jazykovou školou v Anglii. Velmi výhodné ceny ZDE získáte díky nabídce 3+1 týden kurzu zdarma!

 

EAST SUSSEX 

Mezi nejvyhledávanější města na jižním pobřeží se v poptávce jazykových kurzů Brigton pohybuje na prvních příčkách. Sami angličané sem jezdí za rekreací, ne nadarmo se mu říká „Londýn u moře“.

EC Brighton

Prostory školy cca 5 minut od pláže nabízí to nejlepší zázemí pro výuku angličtiny jako cizího jazyka. Chcete se zdokonalit v gramatice, konverzaci nebo třeba ve specializovaných kurzech obchodní angličtiny? Nebo v rámci kurzu „English in the City“ poznat město? To vše nabízí EC, navíc s 20% slevou z oficiálního ceníku školy!

Více informací o dané škole a nabídce naleznete ZDEKENT


Nejvýchodnější hrabství se může pochlubit krásnými plážemi, ale i dobrou dostupností z Londýna.

Hilderstone College, Broadstairs

V této jazykové škole najdete jeden z nejlépe postavených programů pro výuku jazyka. Organizace lekcí, konverzační části i volného času naši studenti hodnotí na jedničku. ZDE si jistě vyberete z kurzů pro učitele, kurzů přípravných ke zkouškám, kurz pro studenty ve věku 50 a více let a dalších.


DEVON