Domů / Speciální akce

Přihlaš se na soukromou SŠ v USA

13.04.2017
Získejte stupendium na soukromé střední škole v USA až $25.000
   

Chcete svým dětem dopřát studium na kvalitní střední škole v zahraničí?

Nyní máte jedinečnou příležitost využít stipendijního programu na přestižních soukromých středních školách v USA!

Rocky Hill School

Střední škola Rocky Hill je vhodná pro studenty, kteří jsou umělecky zaměřeni a chtějí se věnovat například divadlu, módě, 3D designu, keramice a sochařství či audiovizuální produkci. Ze sportovních aktivit si studenti mohou vybrat například z basketbalu, lakrosu, softballu, golfu a dalších.

Kampus školy se nachází ve městě New England ve státě Rhode Island. Stipendium je studentům udíleno ve výši $11.000 - $16.000 v rámci školního roku a $5.500 - $8.000 při studiu jednoho semestru

Fryeburg Academy

Freyburgská akademie je jednou z nejstarších škol v Spojených státech. Byla založena v roce 1792 a studentům nabízí širokou nabídku studia, od literatury, historie až po studium věd či cizích jazyků. Ani sportovní či mimoškolní aktivity škola neopomíjí, v nabídce jsou například roztleskávání, veslování, lakros, wrestling, kreativní psaní a žurnalistika, knižní klub, jazykové kluby a plno dalších. 

Škola se rozprostírá na 42,5 hektarech ve městě New England, zhruba 3 hodiny od města Boston. Studentům je nabízeno stipendium až do výše $25.000

 

George Stevens Academy

Akademie George Stevense byla založena již v roce 1803 ve městě New England, které je zhruba 3 hodiny od Bostonu. Škola vyniká velkou škálou mimoškolních aktivit - nabízí knižní klub, šachový klub, kroužek ekologů a spoustu mezinárodních klubů.

Škola studentům nabízí možnost stipendia až do $20.000

 

Allendale Columbia Academy

Akademie Allendale Columbia se nachází ve městě Rochester ve státě New York. Škola klade důraz na rozvoj osobnosti studenta, na kritické myšlení a schopnost řešení nastalých situací. Ke každému studentovi přistupuje škola individuálně a snaží se rozvíjet jeho silné stránky a schopnost uspět v reálném životě. Škola nabízí velmi kvalitní výuku humanitních věd, přírodovědných věd, ale i jazyků (francouzština, španělština, latina).

Škola přijímá 25 zahraničních studentů ročně. Svým žákům nabízí možnost obdržení stipedia až ve výši $5.000

 

Kontaktujte nás na bezplatné lince 800 100 300 nebo na e-mailu highschool@studentagency.cz

Najděte si nás také na facebooku a sledujte všechny naše novinky a tipy!

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200AUD/ týden
Malta pro děti SLEVA 1 000 Kč
New York pro děti SLEVA 1 500 Kč 
Zkouškové kurzy SE SLEVOU 

 

katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek