Facebook Instagram 542 424 242

Francie

Studium francouzštiny je v posledních letech stále více populární. Potřebujete-li se zdokonalit ve francouzštině a navíc poznat proslulý francouzský šarm a kuchyni, je právě studium ve Francii pro vás ideální volbou. Vybírat můžete z kvalitních jazykových škol v Paříži nebo na francouzské Riviéře, v Nice nebo Antibes.
Svou přírodní a kulturní rozmanitostí je Francie přitažlivou zemí jak pro všechny, kdo na svých cestách vyhledává historické památky, tak i pro všechny, kteří touží po relaxaci na prosluněné pláži. Nejnavštěvovanější památkou Francie je Mont-Saint-Michel. Mezi další velmi populární místa patří Paříž se svými historickými a kulturními památkami, jako je např. muzeum Louvre, Eiffelova věž, palác Versailles, Disneyland, centrum Pompidou, a samozřejmě také zámky v udolí řeky Loiry. Nesmíme také zapomenout na lyžařská centra ve Francouzskych Alpach.

Nice, hlavní město francouzské Riviéry ležící na jihovýchodě Francie, je zároveň pátým největším městem země. Každá čtvrť má své charisma díky typickým trhům, obchůdkům, restauracím a živé hudbě. Jednoduchost a elegance, příjemné středomořské klima a písečné pláže umožňují příjemný odpočinek. Nice je také městem umění a kultury – více muzeí a galerií než Nice najdete už jen v Paříži.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!