Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Jazykové pobyty pro dospělé / Angličtina / Austrálie / Brisbane / Kaplan International English, Brisbane
Kaplan International English, Brisbane
Austrálie Brisbane
angličtina pro dospělé
věk: 16+ základní vědomosti - velmi pokročilý
AKCE
obecný kurzzkouškový kurz

NOVINKA - výrazné snížení cen dlouhodobých pobytů!

  • s námi NAVÍC neplatíte registrační poplatek!
  • možnost dlouhodobého studia za zvýhodněné ceny
  • moderní budova v centru města - skvělé podmínky ke studiu
  • připravte se ve škole na některou z mezinárodních zkoušek
  • Brisbane - celoročně příjemné podnebí
  • relaxujte o víkendech na plážích Gold Coast a Sunshine Coast

Kaplan International English, Brisbane

Řetězec škol Kaplan International English je organizací s celosvětovou působností a dlouholetou tradicí. Cílem je poskytovat kvalitní výuku za rozumnou cenu. To vše za pomoci nejnovějších technologií a vlastního výukového systému, ke kterému mají studenti přístup i mimo výuku. V nabídce naleznete kurzy obecné angličtiny vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Pokud se chcete připravit na některou z mezinárodně uznávaných zkoušek, pak Kaplan International English je skvělou volbou. Moderní budova má vše potřebné, co vytváří vhodné studijní prostředí - jasné, klimatizované učebny, studovnu, knihovnu, počítačové místnosti,  bezplatné připojení na internet, společenskou místnost s kuchyňkou, venkovní terasu a kavárnu. Kaplan IE má výuková centra po celé Austrálii i v mnoha zemích světa (Velká Británie, Irsko, USA, Kanada, Nový Zéland). Díky tomu možnost kombinovat studium v několika městech – Melbourne, Sydney, Brisbane, Perthu nebo Adelaide.

V roce 2018 se škola přestěhovala do budovy na Ann Street, v samém centru obchodního distriktu v Brisbane. Centrální nádraží je vzdálené jen pět minut chůze a zanedlouho jste na hlavní nákupní ulici a nebo na Southbank, vyhledávané místo u řeky, kde obyvatelé města rádi tráví volný čas. Brisbane vyhledávají zájemci o studium v lokalitě s celoročně příjemným subtropickým klimatem. Město je nádhernou směsí moderních mrakodrapů, historických budov a parků zasazené do přírodního prostředí  nedaleko hor a pláží.

Navštivte domovskou stránku školy ZDE.

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
20

Kurzy

Kurzy označené Full-time jsou vhodné pro zájemce o studijní vízum (v případě zájmu také pro turistická víza - max. 12 týdnů studia). Part-time pouze pro turistické vízum s max. délkou studia 12 týdnů.

Přehled kurzů
(včetně lekcí / týden)
Pokročilost Věk Počet týdnů Délka lekce
(minut)
Velikost třídy
(max. osob)
Intenzivní kurz (Full-time) 35 2-6 16+ 2+ 45 15
Standardní kurz (Part-time) 20 2-6 16+ 2-12 45 15
Zkouškový kurz FCE/CAE (Full-time) 35 4-6 16+ 10/12 45 15
Zkouškový kurz IELTS (Full-time) 35 4-6 16+ 2+ 45 15

NÁSTUPNÍ TERMÍNY FCE/CAE 2020: 10 týdnů: 6. 1., 30. 3., 22. 6., 21. 9.; 12 týdnů: 16. 3., 7. 9. 2020

K pobytům se studijním vízem se váže povinné OSHC pojištění (Overseas Health Cover) na celou délky pobytu včetně prázdnin. Vyřídíme jej spolu s jazykovým pobytem.

Ubytování

Ubytování Turnusy Věk Internet Pokoj Strava Vlastní koupelna
Adalong Guesthouse ne-so 18+ 1/1 P
Apartment Student One ne-so 18+ 1/1 BS
Apartment Unilodge ne-so 18+ 1/1 BS
Hostitelská rodina ne-so 16+ 1/1 P
  • Většina klientů volí před odjezdem ubytování na první 4 týdny pobytu. Poté si po příjezdu najdou vlastní ubytování s dalšími studenty nebo samostatně.
  • V období Vánoc je účtován příplatek 110 AUD (k ubytování v hostitelské rodině)
  • Studentům mladším 18 let je k ubytování v hostitelské rodině účtována vyšší sazba/týden.

Program pro volný čas

Všem klientům jsou k dispozici pořádané aktivity – fotbal, rugby basketbal, volejbal, plavání. Dále škola nabízí návštěvy galerií, univerzitních prostor a podobně. Nechybí ani širokáškála víkendových aktivit. Koordinátor, který má volno časové aktivity na starosti rozvrh vždy vyvěšuje na nástěnku a může také zorganizovat aktivity dle preferencí studentů, pokud se společně dohodnou.

Cesta do Brisbane

Do Austrálie létá mnoho leteckých společností s odletem z Prahy i Vídně, případně jiných evropských měst a cesta je vždy s minimálně jedním přestupem. Brisbane má vnitrostátní i mezinárodní letiště. Letiště se nachází poblíž pobřeží. Z letiště do města je možné se dostat prostřednictvím předplaceného transferu školy, taxíkem, shuttle busem či vlakem. Transfer z letiště organizovaný školou je služba pro studenty, kteří si jej předem objednají a předplatí. Znamená to, že po příletu do Brisbane nebo Gold Coast, po nezbytné celní a imigrační kontrole, je student očekáván buďto přímo členem své budoucí hostitelské rodiny nebo některým ze zástupců školy. Rozhodnete-li se pro jiný typ dopravy z letiště –Air Train, taxi, či shuttle službu, následujte informační tabule v příletové hale letiště.

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!