Facebook Instagram 542 424 242
Navitas English, Perth
Austrálie Perth
angličtina pro dospělé
věk: 16+ záčátečník - velmi pokročilý
obecný kurzzačátečníkzkouškový kurz
  • večerní kurzy angličtiny - cenově výhodnější varianty pro pracující studenty
  • široká nabídka různých typů ubytování uspokojí každého
  • moderní škola v multikulturní čtvrti Perthu
  • Perth - moderní a dynamické město a přesto klidnější studijní destinace
  • poznejte tu pravou Austrálii na západním pobřeží

Navitas English, Perth

Navitas English je velice kvalitní škola s dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem. Ve škole vychází vstříc dlouhodobým studentům, kteří v rámci svého víza chtějí pracovat. Ať už se jedná o cenově přijatelné varianty kurzů nebo možnost zvolit večerní studium. Škola je moderně vybavená s dostatečným zázemím, což dělá výuku ještě efektivnější a kvalitnější. V nabídce kurzy obecné angličtiny, ale pro pokročilejší v jazyce se mohou také připravit na složení některé z mezinárodně uznávaných zkoušek. Také široká nabídka různých typů ubytování umožňuje splňovat nejrůznější požadavky klientů - těch náročnějších na vyšší standard, ale i těch, co preferují levnější variantu. Škola se věnuje také organizaci aktivit volného času, které má na starosti koordinátor. Jsou skvělou příležitostí nejen jak poznat okolí města a seznámit se s dalšími studenty.

Jazyková škola v Perthu se nachází v živém multikulturním předměstí Northbridge, necelý kilometr od centra města.

Navštivte domovskou stránku školy ZDE.

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
13

Kurzy

Kurzy označené Full-time jsou vhodné pro zájemce o studijní vízum (v případě zájmu také pro turistická víza - max. 12 týdnů studia). Part-time pouze pro turistické vízum s max. délkou studia 12 týdnů.

Přehled kurzů
(včetně lekcí / týden)
Pokročilost Věk Počet týdnů Délka lekce
(minut)
Velikost třídy
(max. osob)
Intenzivní kurz (Full-time) 25 1-6 16+ 1+ 60 16
Standardní kurz (Part-time) 20 1-6 16+ 1-12 60 16
Standardní kurz večerní (Full-time) 20 1-6 16+ 1+ 60 16
Zkouškový kurz FCE/CAE (Full-time) 25 4-6 16+ 10-12 60 16
Zkouškový kurz FCE/CAE večerní (Full-time) 25 4-6 16+ 10-12 60 16
Zkouškový kurz IELTS (Full-time) 25 16+ 1+ 60 16
Zkouškový kurz IELTS večerní (Full-time) 20 4-6 16+ 1+ 60 16
  • Možnost studia pro úplné začátečníky ověříme na vyžádání.

NÁSTUPNÍ TERMÍNY FCE/CAE 2020: 16.3., 8.6., 21.9. 2020

  • K pobytům se studijním vízem se váže povinné OSHC pojištění (Overseas Health Cover) na celou délky pobytu včetně prázdnin. Vyřídíme jej spolu s jazykovým pobytem.

Ubytování

Ubytování Turnusy Věk Internet Pokoj Strava Vlastní koupelna
Hostitelská rodina ne-so 18+ 1/1 P
Nadstandardní hostitelská rodina ne-so 16+ 1/1 P
  • Studentům mladším 18 let je k ubytování v hostitelské rodině účtována vyšší sazba/týden.

Škola také zajišťuje nezávislý typ ubytování pro studenty nad 18 let – hostely, studentské domy nebo apartmány: jednolůžkové, dvoulůžkové, případně vícelůžkové pokoje, bez stravy, s možností vlastního vaření. Kuchyně, společenská místnost, sociální zařízení a koupelna je často sdílená s dalšími studenty. Tento typ ubytování vyhledávají méně nároční studenti na prostředí a vybavení pokojů. I tak  je o ně zájem a doporučujeme rezervovat s velkým časovým předstihem.  Detailní informace o jednotlivých typech ubytování poskytneme na vyžádání nebo je naleznete přímo na stránkách školy.

  • Většina klientů volí před odjezdem ubytování na první 4 týdny pobytu. Poté si po příjezdu najdou vlastní ubytování s dalšími studenty nebo samostatně.

Program pro volný čas

Během týdne pořádá škola mimoškolní odpolední aktivity a exkurze. Aktuální nabídka je k dispozici ve škole na nástěnce nebo na webu školy. Tyto aktivity jsou několikrát do týdne (odpolední, celodenní případně víkendové exkurze), zdarma nebo za poplatek. Organizaci má ve škole na starosti konkrétní osoba, která má přehled o místních kulturních a sportovních akcích. Aktivity se konají v závislosti na zájmu studentů (o některé je velký zájem, o některé menší). Příklad aktivit: návštěva kulturních představení, místních festivalů, posezení v restauraci nebo baru, sportovní aktivity (surfování, beach volejbal, tenis, mini golf kajak), projížďka na kole, pizza párty, pikniky v parku, výlet na Rottnest Island, do vinařské oblasti Swan Valley, a další.

Cesta do Perthu

Do Austrálie létá mnoho leteckých společností s odletem z Prahy i Vídně, případně jiných evropských měst. Nejkratší let do Austrálie trvá cca 24 hodin a je vždy s přestupem. Perth má mezinárodní letiště, které leží 20 km severovýchodně od centra města. Po příletu do Perthu máte několik možností, jak se dostat na místo ubytování. Doprava z letiště je zajišťována pravidelným Shuttle busem. V Perthu jezdí Shuttle bus dvakrát do hodiny a v centru, na Elizabeth Quay Bus Station, jste za cca 40 minut. Další variantou je taxi, které mají na každém letišti vyhrazené stanoviště. Nejpohodlnější dopravou je taxi transfer organizovaný školou. Na letišti v příletové hale na vás bude čekat řidič, který vás odveze do ubytování.

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!