Facebook Instagram 542 424 242

Auckland

Auckland je město jachet a plachetnic; město s největším počtem plachetnic na světě v poměru k celkovému počtu obyvatel. Že je toto tvrzení pravdivé, se nejlépe přesvědčíte při letních výletech, kdy oceán doslova rozkvete pestrobarevnými plachtami supermoderních jachet i letitých jachtiček.

Auckland je největší město a přístav Nového Zélandu. Leží na čtyřiceti osmi vyhaslých sopkách mezi mnoha pobřežními zátokami a dvěma překrásnými přístavy – Manukau na západě a Waitemata na východě. Je vstupní branou země pro styk s ostatním světem, především s Evropou. Ve městě žije 1,4 milionu obyvatel a podle statistik tento počet stále stoupá.

Auckland tedy směle směřuje do vybrané společnosti světových metropolí, ale i nadále se snaží zachovávat tvář místa plného zeleně, krásných parků a pláží.

Většina cestovatelů začíná svou cestu po Novém Zélandu právě v tomto pulsujícím městě. Ať už patříte mezi ně nebo volíte Auckland jako cílovou destinaci pro studium cizího jazyka, v obou případech děláte dobře. Kaplan International English v Aucklandu je ideálním místem, kde se zdokonalíte v angličtině a zažijete novou kulturu. Efektivitu umocňují nové technologie a interaktivní tabule umístěné v některých učebnách.

AKCE

NZLC Auckland patří k jedněm z nejstarších a nejznámějších jazykových škol na Novém Zélandu. Tato organizace, která má také školu ve Wellingtonu, byla letech 2014 až 2017 oceněna v prestižní anketě ST Awards jako "nejlepší jazyková škola na jižní polokouli". Opakované vítězství odráží vysokou kvalitu poskytovaných služeb a respekt mezi profesionály v oboru jazykového vzdělávání.

Worldwide School of English v Aucklandu patří ke školám s dlouholetou tradicí. Její členství v mnoha organizacích svědčí o kvalitě poskytovaných služeb. Vysoce kvalifikovaný učitelský tým společně s moderním vybavením školy jsou zárukou intenzivního a kvalitního studia. Škola sídlí v moderní, 6 patrové budově v samém centru města.

AKCE

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

EC - všechna centra SLEVA 20 % AŽ DO 30.6.2022
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!