Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Jazykové pobyty pro dospělé / Angličtina / Nový Zéland / Queenstown / Language Schools New Zealand, Queenstown
Language School New Zealand, Queenstown
Nový Zéland Queenstown
angličtina pro dospělé
věk: 16+ základní vědomosti - velmi pokročilý
obecný kurzzkouškový kurz
  • menší rodinná škola s velmi přátelskou atmosférou
  • studijní skupiny s malým počtem studentů
  • zkouškové kurzy FCE, CAE, IELTS

Language School New Zealand, Queenstown

Škola Language Schools New Zealand v Queenstown byla založena roku 1993 a od té doby její popularita jen a jen rostla. I přesto ale zůstala menší, rodinnou školou - což je její velká přednost. Ve škole vládne opravdu přátelská až rodinná atmosféra. Budete nadšeni také z lokality, kterou stojí za to navštívit i na delší dobu. Je to ideální místo pro aktivní sportovní vyžití díky nádherným okolním horám a jezerům. S pracovním povolením v rámci studijního se nabízí mnoho pracovních příležitostí v cestovním ruchu. Skvělá šance vycestovat na dlouhou dobu a na pobyt si přivydělat.

Díky kvalifikovaným vyučujícím, malému počtu studentů ve studijních skupinách a pohodové atmosféře je snadné poměrně rychle dosáhnout vynikajících studijních výsledků. Hlavní filosofií je zaměření se na zlepšování konverzace a proto ve škole vládne politika "English Only". Kromě zajímavě vedených jazykových kurzů nabízí škola celou řadu aktivit, které jsou v Queenstownu oblíbené. V zimním období od června do září jsou v nabídce kurzy spojené s lyžováním, přes léto pak vodní aktivity, bungee jumping atd. Osobní přístup je na Novém Zélandu prakticky samozřejmá věc a škola tuto skutečnost dokazuje.

LSNZ má výhodnou polohu v centru Remarkables Park, prostorném nákupním centru s nádherným výhledem na pozoruhodné pohoří. V okolí je spousta obchodů a restaurací a zastávka autobusu je přímo před budovou.

Navštivte domovskou stránku školy ZDE.

 

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
7

Kurzy

Kurzy označené Full-time jsou vhodné pro zájemce o studijní vízum (min. 12 týdnů). Part-time pouze s elektron. registrací NZeTA. s max. délkou studia 12 týdnů (90 dní).

Přehled kurzů
(včetně lekcí / týden)
Pokročilost Věk Počet týdnů Délka lekce
(minut)
Velikost třídy
(max. osob)
Intenzivní kurz (Full-Time) 25 2-6 16+ 2+ 60 16
Obecný kurz odpolední (Part-Time) 10 2-6 16+ 2-12 60 16
Standardní kurz dopolední (Part-Time) 15 2-6 16+ 2-12 60 16
Zkouškový kurz FCE/CAE (Full-time) 25 4-6 16+ 9-12 60 16
Zkouškový kurz IELTS (Full-time) 25 4-6 16+ 4+ 60 16
  • NÁSTUPNÍ TERMÍNY FCE/CAE: 6.1. (11 týdnů), 30.3. (12 týdnů), 22.6. (9 týdnů), 21.9. 2020 (12 týdnů)

Škola dále nabízí tyto kurzy:

  • Study and Ski/Snowboard: dopolední výuka a 3/5 odpoledního lyžování nebo snowboardingu (pouze v období červen - září)
  • konverzační klub
  • přípravný kurz na zkoušku IELTS
  • COMBO kurz - studium postupně na 2 školách v různých lokalitách na Novém Zélandu. Platíte pouze jeden registrační a ubytovací poplatek a jednotnou cenu, a pokud se rozhodnete studovat déle než 12 týdnů intenzivní kurz (tzv. SUPER Combo kurz), škola Vám zajistí přesuny mezi školami v Aucklandu a Queenstown ZDARMA. Jednoduchá rezervace a u dlouhodobého pobytu navíc bez nutnosti plánovat celý pobyt předem, pouze oznámíte další lokalitu max. 2 týdny před změnou.

Ubytování

Ubytování Turnusy Věk Internet Pokoj Strava Vlastní koupelna
Hostitelská rodina (nad 18 let) ne-ne 17+ 1/1 P
Studentský dům ne-so 18+ 1/1 BS
Studentský dům ne-so 18+ 1/3 BS
  • V ceně ubytování (hostitelská rodina, studentský dům) - transfer z letiště do ubytování

Škola také zajišťuje nezávislý typ ubytování pro studenty nad 18 let – studentské domy: jednolůžkové, dvoulůžkové, případně vícelůžkové pokoje, bez stravy, s možností vlastního vaření. Kuchyně, společenská místnost, sociální zařízení a koupelna je často sdílená s dalšími studenty. Venku je k dispozici dvorek k posezení, prostor vyhrazený k barbecue a zahrada. Na místě se platí depozit cca 300 NZD (po skončení pobytu je vráceno 265 NZD) a elektřina dle spotřeby. Do školy a centra města je to cca 40 minut nebo krátká cesta autobusem. Tento typ ubytování vyhledávají méně nároční studenti na prostředí a vybavení pokojů. I tak  je o ně zájem a doporučujeme rezervovat s velkým časovým předstihem. Detailní informace o jednotlivých typech ubytování poskytneme na vyžádání nebo je naleznete přímo na stránkách školy.
 

  • Většina klientů volí před odjezdem ubytování na první 4 týdny pobytu. Poté si po příjezdu najdou vlastní ubytování s dalšími studenty nebo samostatně.

Program pro volný čas

Během týdne pořádá škola mimoškolní odpolední aktivity a exkurze. Právě mimoškolní aktivity jsou výborným prostředkem ke sdružování studentů a také lektorů. Aktuální nabídka je k dispozici ve škole na nástěnce nebo na webu školy. Tyto aktivity jsou několikrát do týdne, zdarma nebo za malý poplatek. Organizaci má ve škole na starosti konkrétní osoba, která má přehled o místních kulturních a sportovních akcích.
Příklad mimoškolních aktivit: jóga, fotbal, pěší turistika, rugby (zdarma každý týden), jízda na motorových člunech, jízda na koních, bungy jump seskoky, horolezectví, výlet lanovkou, snowboarding, lyžování, turistické výstupy do okolních hor a výlety do okolních měst.

Cesta do Queenstownu

Přímo v Queenstownu se nachází jen místní letiště, které umožňuje přistání letadel leteckých společností Air New Zealand a Qantas Airlines. Nelétají sem lety z Evropy, vždy je nutný místní přelet z Aucklandu, Christchurche nebo z Wellingtonu. Dobré spojení je také z australských měst. Doprava z letiště je zajišťována shuttle autobusy nebo autobusy, které jsou součástí MHD. Další variantou je taxi, která mají na každém letišti vyhrazené stanoviště. Nejpohodlnější dopravou je taxi transfer organizovaný školou. Na letišti v příletové hale na vás bude čekat řidič, který vás odveze do ubytování.

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!