Facebook Instagram 542 424 242

Singapur

Samostatný městský stát Singapur byl až donedávna opomíjeným přestupním místem na Malajském poloostrově, nicméně v posledních letech jeho obliba neustále vzrůstá a tato bývalá britská kolonie se chlubí čestným místem v TOP 10 nejlepších turistických destinací.

Svým návštěvníkům nabízí prostředí moderní a futuristické metropole vystavěné na základech koloniálního města, jejíž prostředí je hodnoceno jako jedno z nejčistších na světě. Vedle architektury můžete obdivovat také překrásnou přírodu, zelené deštné lesy s exotickými květinami anebo třeba kulturní rozmanitost země – v hustě osídleném státě klidně soužijí etnika Číňanů, Malajců, Indů a dalších, kteří zde mají vlastní, typické čtvrti a které spojuje nadnárodní jazyk angličtina - ta zde spolu s dalšími jazyky funguje coby úřední jazyk.

GEOS Language Centre je škola s více než 20 letým působením na poli jazykového vzdělávání. V moderních a prostorných učebnách zajišťuje kvalitní a interaktivní výuku angličtiny pro praktické využití v denním životě nejen v zahraničí. 

obecný kurz

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!