Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Jazykové pobyty pro dospělé / Španělština / Dominikánská republika

Dominikánská republika

Dominikánská republika je po Kubě druhý největší a nejlidnatější stát v karibském regionu. Nachází se ve východní části ostrova Hispaniola, jenž je součástí souostroví Velké Antily, a zaujímá zhruba dvě třetiny plochy tohoto ostrova. Jedinou pevninskou hranici má se sousedním státem Haiti.

Je oblíbeným a v poslední době čím dál více vyhledávaným prázdninovým cílem turistů z celé Evropy i Severní Ameriky. Není divu, vždyť je to pravý tropický ráj v Karibiku. Na své si zde přijdou lidé toužící po odpočinku, romantice i dobrodružství. Dominikánská republika nabízí sluncem zalité pláže s jemným bílým pískem, lemované vysokými palmami a průzračné tyrkysové moře, to ale zdaleka není vše. Nalezneme zde i historické památky, nádhernou přírodu v horách ve vnitrozemí a malebnou lidovou architekturu.

Santo Domingo je hlavní a zároveň největší město Dominikánské republiky.Město se nachází na jižním pobřeží ostrova Hispaniola omývaném Karibským mořem Dnes je Santo Domingo druhým nejlidnatějším městem Karibiku hned po kubánské Havaně. Jedná se o kulturní, obchodní i vzdělanostní centrum země. Město bylo založeno v roce 1496 a je známé jako první město založené španěly v Novém světě a první sídlo španělské koloniální správy...

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!