Facebook Instagram 542 424 242

Mexiko

Mexiko je nejvýznamnějším státem Střední Ameriky. Je to země plná kontrastů - od ultramoderních center větších měst i s jejich obyvateli žijícími v nepředstavitelném přepychu, přes tradiční vesničky původních obyvatel až po chudobu v některých částech země. Všude vás ale čeká zajímavá krajina či vzhled měst, který je mnohdy pro Evropana velmi exotický a hlavně úžasně barevný. Na severu země naleznete pouště a polopouště, níže se rozkládají rozsáhlé savany, hory vás překvapí množství smíšených lesů a na jihu si užijete tropy. Během své cesty si rozhodně nenechte ujít některý z hmatatelných pozůstatků Mayské civilizace, která byla ve své době nejvyspělejší na světě a od které bychom se mohli učit i dnes. Mexiko je plné přátelských tváří kamkoliv dorazíte a místní vždy vřele přivítají cizince, kteří se chtějí učit cizí jazyk právě v této nádherné zemi. Přidejte vynikající kuchyni, tequilu a slunečné dny a dostanete to nejúžasnější místo k vašemu pobytu.

Jazykové kurzy španělštiny nabízí školy předevnším ve městě Playa del Carmen, studium ale zajistíme i ve městech Oaxaca a Guanajuato.

Playa del Carmen, jednoduše známá jako „Playa“, je překrásné městečko na Mayské riviéře na východě Mexika. S populací okolo 60 tisíc obyvatel a s blízkostí mezinárodního letiště v nedalekém Cancunu je Playa každoročně vyhledávána milovníky koupání, potápění, záhadných mayských památek a tropické džungle. 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Valentýnská sleva 350 EUR 299 EUR
Liverpool sleva 10 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!