Facebook Instagram 542 424 242

Londýn

Londýn, největší město Velké Británie a nejnavštěvovanější město Evropy, přitahuje ročně tisíce zahraničních studentů. Londýn můžete navštívit stokrát a pokaždé budete překvapeni, vždy objevíte něco nového. Svůj volný čas můžete strávit prohlídkou historických skvostů, muzeí a galerií, navštěvou kulturních představení, bloumaním po nesčetných obchůdcích nebo nákupy ve značkových obchodních domech na Oxford Street a Bond Street, procházkami v rozlehlých parcích a typických anglických zahradách. Nejlépe se s Londýnem seznamíte pěšky, jiný pohled je zase z horního patra double decker autobusu. Hlavní atrakce rušné metropole najdete v centru, na mnohá kouzelná místa ale narazíte i mimo něj. Patří mezi ně např. Greenwich s královskou observatoří a nulným poledníkem, Hampstead Heath - jeden z největších přírodních parků v Londýně nebo Camden Town - čtvrť proslavená svými trhy, množství různých hudebních klubů, tattoo studií společně s kavárnami a uměleckými galeriemi.

Jazyková škola The London School of English (LSE) patří k absolutní špičce ve svém oboru. Všechny kurzy jsou intenzivní a prakticky zaměřené. Klienti LSE jsou velmi motivovaní, většinou jde o profesionály s praxí (průměrný věk studentů je 38 let). Výsledkem je studijní prostředí, které ve všech ohledech respektuje čas a motivaci věnovanou jazykovému kurzu.

Regent Language Training je profesionální škola s více než padesátiletou tradicí, která svým studentům nabízí vysoce kvalitní výuku a vynikající technické zázemí. Je určená klientům, kteří vyžadují vysoký standard výuky v centru Londýna. Výhodou je minimální procento česky a slovensky hovořících studentů.

Předností WSE je dobré jméno školy, atraktivní lokalita, široká nabídka kurzů a možnost nezávislého ubytování v rezidenci či studentském domě.  Kromě jiných nabízí i kurzy 40+ určené klientům na 40 let,které mají v ceně pobytu zahrnuty i organizované aktivity. Navíc se na této škole můžete připravit téměř na jakoukoliv jazykovou zkoušku. Tato středně velká škola je jednou z nejstarších jazykových škol ve Velké Británii. WSE poskytuje příjemné prostředí pro studium i relaxaci ve chvílích volna. Jen 3 minuty od školy je stanice metra...

obecný kurzzačátečníkobchodní kurzzkouškový kurzkurz 40+,50+
AKCE

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Valentýnská sleva 350 EUR 299 EUR
Liverpool sleva 10 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!