Facebook Instagram 542 424 242

Itálie

Itálie je je jedním z turisty nejnavštěvovanějších států světa. Turisty do Itálie lákají antické a středověké renesanční památky (Řím, Florencie, Benátky, Pisa), pláže (prakticky celé pobřeží, Bibione, Rimini, Gardské jezero), hory (Alpy, Cortina d Ampezzo) ivenkov (Umbrie, Toskánsko). Lákadly jsou i lázně a různé filmové a hudební festivaly (Benátky, San Remo). V Itálii se, hned po Španělsku, nachází nejvíce kulturních památek zapsaných na seznamu UNESCO.

V Itálii spolupracujeme s kvalitní jazykovou školou SCUOLA LEONARDO DA VINCI, která nabízí jazykové kurzy v kulturních centrech jako je Řím, Miláno, Sienna a Florencie. A nebo raději zvolíte studium na jazykové škole CENTRO GIACOMO PUCCINI ve Viareggiu, které je jedno z tradičních a oblíbených přímořských letovisek nacházejících se na toskánské riviéře.

Doprava do Itále je jednoduchá. Volit můžete mezi leteckou, autobusovou nebo vlakovou dopravou. Popř. půžete využít pro cestu do Itále vlasního automobilu.

Florencie – kolébka renesance, je městem umělců Michelangela, Botticelliho a Leonarda da Vinciho a básníků – Danteho, Petrarcha a Boccaccia. Právě zde máte možnost navštívit světoznámá muzea a krásné kostely, ochutnat toskánské speciality a italská vína. Budova školy se nachází v samém srdci staré Florencie na náměstí Piazza del Duomo. 

Miláno je město, které nikdy nespí, centrum italské kreativity a také nejvíce kosmopolitní ze všech italských měst. Právě zde naleznete obraz Poslední večeře od da Vinciho, třetí největší chrám na světě, proslulou budovu opery La Scala a široké bulváry s množstvím butiků světoznámých značek. 

Řím – hlavní město Itálie. Téměř na každém kroku se tu odráží vývoj dva a půl tisíce let staré evropské kultury. Najdete zde architekturu románskou i středověkou, renesanční dokonalost, barokní majestátnost. Toto a mnoho dalšího dělá z Říma jedno z nejpůsobivějších měst na světě. 

Siena – město obklopené kopci s olivovými háji a vinicemi proslulého Chianti, ležící uprostřed Toskánska, je především městem univerzitním. Za studiem se sem sjíždějí mladí lidé z celého světa. Škola zde organizuje prohlídku města a jeho nejvýznamnějších kulturních památek – Piazza Del Campo, na kterém se každoročně 2. 7. a 16. 8. koná tradiční historický průvod Palio. Za příplatek se studenti mohou účastnit typické toskánské večeře, které organizuje sama škola a kromě studentů se jí účastní také vyučující.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!