Facebook Instagram 542 424 242

Němčina pro profesionály

Německo je v dnešní době silným hráčem na evropském trhu a skýtá mnoho možností a příležitostí. Využijte této situace a naučte se plynně německy. Odpočinete si od každodenních starostí, poznáte novou zemi, kulturu, potkáte nové přátele a zároveň pro sebe uděláte něco opravdu efektivního. Jazyk se totiž nejlépe naučíte v prostředí, kde se s ním setkáte na každém kroku. Pokud jste firma, která komunikuje s německy mluvícími obchodními partnery a chcete zvýšit své šance na trhu, pak je leoší znalost němčiny u vašich zaměstnanců jedním z kroků, jak toho dosáhnout.

Vybrali jsme prestižní školu Inlingua v Mnichově, která pomáhá motivovaným studentům dosáhnout potřebné jazykové úrovně v optimálním čase. Je možné absolvovat obecný či obchodní kurz němčiny s různou intenzitou výuky, případně privátní lekce se zaměřením na vámi zvolený obor. Pokud chcete strávit méně času na cestě, jistě uvítáte studium němčiny v Rakousku. Naše partnerská škola ve Vísni vám poskytne stejně kvalitní výuku jako ty v Německu.

Pokud v této sekci nenaleznete preferovanou lokalitu nebo typ kurzu, spojte se s námi. Rádi s vámi probereme varianty a doporučíme kvalitní pobyt z naší standardní nabídky, které bude naplňovat vaše představy.

Německo je jednou ze světových velmocí, která nabízí svým návštěvníkům pestrou paletu přírodních, historických i kulturních zajímavostí. Najdete zde téměř vše – od alpských velehor až po písečné pláže Baltského či Severního moře, od malinkých vesniček ukrytých uprostřed vysokohorských strání až po rušná a ohromující velkoměsta. Německo se skládá z několika oblastí s odlišnými tradicemi, zvyky a vlastními specifiky...

Rakousko patří mezi jednu z nejkrásnějších zemi Evropy. Uspokojí jak milovníky přírody, které jistě uchvátí náherné panoramata vrcholků Alp, tak proslulá rakouská jezera, tak ty, kteří touží poznat historii a kulturu tohoto státu. Hlavní město Rakouska, Vídeň, je mnohdy označovaná za evropské hlavní městokultury, hudby a umění. Rakouská historie je velmi spjatá s naší a proto jsou si naše země dost blízké...

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Velikonoce na Maltě poslední místa!
Liverpool sleva 20 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!