Facebook Instagram 542 424 242

Německo

Německo je jednou ze světových velmocí, která nabízí svým návštěvníkům pestrou paletu přírodních, historických i kulturních zajímavostí. Najdete zde téměř vše – od alpských velehor až po písečné pláže Baltského či Severního moře, od malinkých vesniček ukrytých uprostřed vysokohorských strání až po rušná a ohromující velkoměsta. Německo se skládá z několika oblastí s odlišnými tradicemi, zvyky a vlastními specifiky. Názor, že Němci jsou chladní a nepřístupní, je zcela neoprávněný, v každé oblasti najdete velice přátelské obyvatele. Cesta do Německa se stává cestou do mnoha světů.

Potřebujete-li se zdokonalit v němčině, je právě studium němčiny v Německu pro vás ideální. Poznejte každodenní život kulturního Berlína. Chcete-li studovat němčinu v městě, které je označováno za město s nejčistšim německym přizvukem tzv.“ Hoch deutsch“, pak si vyberte pro své studium Hamburk. A nebo vás láká Frankfurt, který nabízí svým návštěvníkům mnoho muzeí, divadel a je také místem, kde se koná největšií knižní veletrh v Německu? Za zmínku stojí určitě také Mnichov, který je pro mnoho lidí spojen se slavnostmi piva, které se každoročně konají nakonci září, tzv. Oktoberfest.

Doprava z České republiky do Něměcka je poměrně snadná - existuje mnoho přímých autobusových spojení, do většiny velkých měst Německa. Využite našich pravidelných linek STUDENT AGENCY, které vás zavezou do všech velkých měst Německa, můžete také cestovat vlakem, popř. s vybrat nabídky leteckých společností, které zajišťují pravidelné linky mezi Německem a Českou Republikou. Pro cestu do Německa je možné také zvolit vlastní automobilovou dopravu.

Hlavní město Německa je jedno z nejdynamičtějších a nejvíce stimulujících měst v Evropě. Typickým symbolem této metropole s jedinečnou atmosférou je Brandenburská brána ležící přímo v centru města hned vedle jedné z nejznámějších ulic Unter den Linden. Zrenovovaný, moderně vybavený areál školy leží v sousední bohémské berlínské čtvrti „Prenzlauer Berg“ plné barů, klubů, módních obchodů, divadel a galerií. 

Hamburk je jedno z nejvíce okouzlujících měst světa. Tuto hanzovní metropoli lidé právem nazývají Benátky severu. Řeka Labe, mnoho kanálů a dvě veliká jezera Inner Alster a Outer Alster dělají z Hamburku město s největším počtem mostů v Evropě. Každého návštěvníka okouzlí jedinečný šarm hamburského přístavu, který tvoří svět sám o sobě.

Bavorská metropole, ležící na úpatí Alp, je jedním z nejpopulárnějších měst Německa. Pivní slavnost Oktoberfest přitahuje každoročně nebývalý počet návštěvníků z celého světa. Obnovené historické centrum nabízí jedinečnou možnost nákupů i odpočinku v rozlehlých zelených parcích s posezením v typických letních zahrádkách „Biergarten“. Milovníci vědy a umění jistě neopomenou navštívit jedno z největších technických muzeí Deutsches Muzeum či světoznámé galerie Alte und Neue Pinakhotek.  

Výuka v rodině lektora patří ke stále populárnějším formám studia. Tento program organizuje naše partnerská škola International Language Homestay (ILH), která sídlí v anglickém Margate. Student nedochází na individuální lekce cizího jazyka do školy, ale učí se přímo v domě lektora. Díky nepřetržitému kontaktu s rodilým mluvčím tak dosáhnete maximálního pokroku v jazyce. 

začátečníkvýuka v rodině lektora

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!