Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Školní zájezdy / Poznávací zájezdy / Poznávací zájezdy Francie | STUDENT AGENCY

Francie

Francie má mnoho krásných míst, která může svým návštěvníkům nabídnout. V naší nabídce najdete školní zájezdy do různých koutů této země, ale také zájezdy kombinované s jinými evropskými městy jako např. s Londýnem, Bruselem atd.

Tento zájezd nabízí prohlídku toho nejznámějšího, co Paříž svým návštěvníkům nabízí - slavná muzea Louvre a d'Orsay, moderní čtvrť La Défense, skvostný Notre-Dame, monumentální Eiffelovu věž, slavný Montmartre s bazilikou Sacre Coeur a mnoho dalšího.

Během jednoho zájezdu budete mít možnost poznat hlavní města Evropského parlamentu - nádhernou bohémskou Paříž, "čokoládový" Brusel a historické hlavní město východofrancouzského Alsaska Štrasburg (francouzsky Strasbourg).

Program do krásné francouzské oblasti Provence nabízí prohlídku historického města Avignonu nebo Arles, nechybí ani známé Marseilles, známé mosty Pont du Gard či Pont St. Bénézet a mnohá další zajímavá místa.

Zájezd do oblasti Normandie a Bretaně nabízí to nejznámější z této oblasti - prohlídka historicky významného města Rouen, Utah a Omaha Beach, ostrůvek Mont-St-Michel, korzárské městečko St Malo, naleziště pravěkých památek Carnac. Během 2 dnů strávených v Paříži poznáte to nejznámější, co tohle město nabízí.

TIP - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!