Facebook Instagram 542 424 242
Krakov a Osvětim bez výuky Polsko
poznávací zájezd věk: 14 a více let
nástupní termíny: září - červen

V průběhu tohoto zájezdu navštívíte:

metropoli Malopolska a bývalé královské hlavní město Krakov - Rynek Glowny, Sukiennicemi a královským hradem Wawel, koncentrační tábor Auschwitz-Birkenau, solný důl Wieliczka

Cena od: 1 810 CZK

Proč do Krakova?

 • poznání zajímavých míst v blízkém okolí
 • vhodné jako doplnění probíraného učiva
 • poznání polské kultury, umění a historie

Program zájezdu rádi uzpůsobíme vašim požadavků.

Program

Návrh programu 3denní exkurze do Krakova, Osvětimi a Wieliczki:

1. den: Ráno odjezd z Vámi zvoleného místa. V odpoledních hodinách příjezd do Krakova, ubytování na hostelu, procházka centrem – královský hrad Wavel, prohlídka katedrály, Staré město – ulice Gródzka, Rynek Glówny – hlavní náměstí lemováno starými domy, paláci, gotickým kostelem Panny Marie, tržnice Sukiennice, Collegium Maius (Jagellonská univerzita), možnost osobního volna, návrat na hostel. 

2. den: Snídaně v blízké restauraci, brzy ráno odjezd do Osvětimi – prohlídka koncentračního tábora s průvodcem, v odpoledních či večerních hodinách odjezd do Krakova, návrat na hostel.

3. den: Snídaně, odjezd do Wieliczki – prohlídka solných dolů s průvodcem, v odpoledních hodinách odjezd do ČR. Ve večerních hodinách příjezd  na stejné místo jako při odjezdu.

Organizace zájezdu

Ubytování

U jednodenní varianty bez ubytování. Návštěvu Osvětimi je případně možné kombinovat s návštěvou Krakova - v tomto případě bývá ubytování během zájezdu je zajištěno v mládežnickém hotelu, v případě zájmu je možné zajistit i snídani nebo polopenzi.

Doprava a průvodce

Autobus vás vyzvedne na místě, které si určíte a bude skupině k dispozici po celou dobu pobytu.

Více v obecných informacích nebo informacích o pedagogickém doprovodu a průvodci.

Cena pobytu

Krakov a Osvětim - ceny pro rok 2020 CZK 
2 dny / 1 noc v mládežnickém hostelu od 1 810

Cena bude upřesněna dle konkrétního programu, sezóny a vzdálenosti školy.

Cena zahrnuje:

 • doprava luxusním zahraničním autobusem (DVD, WC, klimatizace). Autobus doprovází skupinu během celého pobytu. Doprava je zajištěna autobusy externího dopravce, žlutý autobus RegioJet Fun&Relax je možné sjednat za příplatek – tento autobus má na každém sedadle vlastní obrazovku s možným výběrem filmů, her, hudby, knih atd. pro každého účastníka individuálně.
 • ubytování v mládežnickém hostelu v centru Krakova ve vícelůžkových pokojích
 • Pojištění účastníků hromadného zájezdu (léčebné výlohy, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel)
 • průvodce, který doprovází skupinu a je k dispozici 24 hodin denně na mobilním telefonu
 • informační materiály
 • na 45–49 studentů – 3 místa pro pedagogy zdarma (u menších skupinek na každých 15 studentů 1 pedagog zdarma)

Cena nezahrnuje:

 • Vstupné do koncentračního tábora Auschwitz – Birkenau je pro skupiny 10-30 osob ve výši 300-450 PLN/skupina (skupina 10 osob – 300 PLN, bez sluchátek; skupina 20 osob – 400 PLN vč. Sluchátek; skupina 30 osob vč. sluchátek). Celý autobus je tedy nutné rozdělit do dvou skupin (každá max. 30 osob). Vstupné se tedy dle počtu osob pohybuje mezi 15-20 PLN/os.
 • stravu (za příplatek možno zajistit snídani nebo večeři v blízké restauraci - polopenze cca 220 Kč, snídaně cca 90 Kč, večeře cca 140 Kč)
 • další případné vstupné v Krakově
 • kapesné
 • pojištění storno poplatků (možné přiobjednat, 2,5% z ceny zájezdu)
 • příplatek za žlutý autobus RegioJet Fun&Relax

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na skolnizajezdy@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!