Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Školní zájezdy / Zájezdy s výukou

Zájezdy s výukou

Jazykové pobyty pro školní skupiny představují výhodnou nabídku jazykových kurzů v zahraničí v průběhu školního roku. Jedná se o uzavřené skupiny z jedné či více škol, kterým zajistíme a zorganizujeme nejen jazykový kurz a ubytování, ale také dopravu, pojištění a doprovodný program; to vše za velice příznivé ceny. Největším přínosem takových pobytů je bezpochyby překonání strachu používat cizí jazyk. Při ubytování v hostitelských rodinách jsou studenti nuceni komunikovat s rodilými mluvčími, kteří se česky či slovensky nedorozumí. Při pobytu v zahraničí budou studenti vystaveni vlivu cizího jazyka na každém kroku – veškeré nápisy a reklamy, rozhovory s prodavači v obchodě, vysílání rádia, televize apod. Při výletech a exkurzích poznávají studenti historii, geografii a kulturu dané země.

  

Organizace zájezdu s výukou

Jazykové pobyty v zahraničí jsou šesti - devítidenní. Kurzy probíhají pravidelně po celý rok mimo období letních prázdnin (červenec + srpen).

Výuka

Pobyty s výukou zahrnují převážně dopolední lekce (některé školy nabízejí i odpolední) v malých skupinách vedených kvalifikovanými rodilými mluvčími. Během týdne mohou studenti absolvovat 9, 12, 15, 16 nebo 20 lekcí výuky. Na základě výsledků vstupního testu jsou rozděleni do studijních skupin podle jazykové pokročilosti. V těchto skupinach jsou pouze studenti z daného zájezdu, neučí se společně se studenty jiných národností. Během výuky jsou používány výhradně cizojazyčné materiály. Psací potřeby i slovník má každý vlastní. Výuka probíhá v cizím jazyce. Procvičuje se zejména konverzace, rozšiřuje se slovní zásoba a studenti si mohou procvičit a zafixovat teoretické poznatky, které získali doma. Poslední den výuky dostanou studenti certifikát o absolvování kurzu.

Doprovodný program

Mimo výuku se studenti účastní celodenních či odpoledních výletů a navštěvují zajímavá místa v blízkém i vzdálenějším okolí. Zájezdový autobus zůstává na daném místě a je plně k dispozici po celou dobu pobytu. Jednotlivé výlety, které jsou dohodnuty předem, jsou zahrnuty v celkové ceně jazykového pobytu. Součástí každého pobytu ve Velké Británii a Irsku je alespoň jeden den strávený v Londýně. Studenti tak mohou na vlastní oči vidět důležité památky, kterých se určitě budou týkat některá maturitní témata z anglického jazyka.

DŮLEŽITÉ!

V případě zájmu jsme vám schopni zajistit nejen týdenní zájezdy, ale také zájezdy 2–3týdenní.

zpět na výběr zájezdu

TIP - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!