Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Školní zájezdy / Zájezdy s výukou

Zájezdy s výukou

  

Výuka jazyka probíhá v několika výukových skupinách po 15-18 studentech. Všechny výukové třídy jsou tvořeny pouze studenty z jednoho zájezdu tzv. closed groups. V některých lokalitách, kde se nám ale občas podaří pro studenty zajistit propojení se skupinami z ostatních zemí - nejčastěji v lokalitě Ilfracombe, případně v Bournemouth nebo na Maltě. Zážitek z výuku pak studenti mají ještě silnější o nová navázaná přátelství.
Rozdělení do výuky najčastějí probíhá již před odjezdem (testování přímo na místě bere čas, který lze již věnovat výuce). Kontaktnímu pedagogovi zasíláme testy, případně necháme pedagoga studenty zařadit dle jeho uvážení na základě znalostí daných jedinců.

Lektoři jsou rodilí mluvčí, kteří mají oprávnění učit cizince svůj rodný jazyk. Lekce probíhají v učebnách výuce přizpůsobených. Spolupracujeme s výukovými centry i jazykovými školami s osvědčením od British Council, výběr lokality je jen na vás.

Na výuku by si stidenti měli připravit vlastní tužku a sešit na zápisky. Používání mobilních telefonů je v průběhu lekcí zakázáno, pokud zrovna studenti nemají na telefonu vyplňovat nějaký kvíz nebo dohledávat informace pro projekt.

TIP - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!