Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Speciální akce

Sleva 20 % na kurzy v centrech EC

08.04.2022

Láká vás přivítání jako hollywoodské hvězdy?

Chcete si zlepšit angličtinu v Londýně, na Maltě nebo v Americe?

Jeďte se učit angličtinu do EC!

Organizace EC se pořádání jazykových pobytů pro děti a mládež a také pro dospělé věnuje již přes 20 let. Centra této jazykové školy naleznete nejen v Británii, ale také v Kanadě, USA nebo na Maltě. Mnohaleté zkušenosti a členství v mezinárodních asociacích (ALTO, ACCET, English UK, FELTOM, Languages Canada, English US), stejně jako akreditace British Council jsou zárukou kvality programů, které EC nabízí.

 

EC, Brighton

Brighton, město na jižním pobřeží Anglie v hrabství East Sussex, je jedním z největších a nejoblíbenějších letovisek ve Velké Británii. Hlavní turistickou atrakcí jsou pláže se spoustou restaurací a atrakcí, jimž dominuje Brighton Pier. Zároveň je Brighton také městem studentským. Sídlí zde dvě významné britské univerzity a mnoho dalších vzdělávacích institucí.

 

EC, Cambridge

Škola EC v Cambridge je součástí řetězce působícího nejen ve Velké Británii. Prostory budovy jsou moderní, učebny jsou vybavené nejnovější technikou a také zázemí školy je perfektní. Studenti mohou využívat studovnu, knihovnu a společenskou místnost. Nabídka kurzů je dostačující a uspokojí potřeby klientů s různou znalostí angličtiny i motivací ke studiu. V nabídce nechybí kurzy obecné angličtiny, obchodní angličtina nebo přípravné zkouškové kurzy ke složení FCE, CAE nebo IELTS. Pokud se chcete dozvědět více o městě, zvolte kurz English in the City, kdy některé lekce mohou probíhat i mimo budovy školy. Škola také disponuje širokým výběrem ubytování a vyberou si i náročnější klienty. Cambridge je populární mezi cyklisty a nezávislé typy ubytování jsou v maximálně 10 minut jízdy od školy. Škola  je akreditována Britskou radou a je členem sdružení English UK.

 

EC, New York

Školy EC nabízí výuku angličtiny v několika zemích světa. Jednotlivá centra jsou velmi moderně vybavená a využívají nejnovější technologie při výuce. Školu v New Yorku doporučujeme klientům, kteří chtějí poznat „město, které nikdy nespí“ a studovat v prostorné budově umístěné přímo na Manhattanu. Z nabídky je velmi oblíbený kurz obecné angličtiny, který je určen právě klientům, kteří chtějí mít více volného času na nákupy a poznávání tohoto pulsujícího velkoměsta díky volnému pátku.

Škola v New Yorku je umístěna přímo v srdci životem vroucího Manhattanu. Je to jen několik bloků na Madison Square Garden, Times Square, Broadway Theater District, Greenwich Village nebo Empire State Building.

 

EC, San Francisco

San Francisco je destinace, která sama o sobě láká studenty z celého světa. EC působí na různých místech po celém světě a San Francisco je jedním z nich. Kvalifikovaní učitelé a moderně vybavené učebny jsou předpokladem kvality. Kromě různých intenzit obecné angličtiny škola nabízí také kombinaci s angličtinou s využitím v pracovním prostředí.

 

EC Malta 30+

EC Malta 30+ je součástí řetězce škol působících v mnoha anglicky mluvících zemích. EC má skvělou mezinárodní pověst pro kvalitní výuku, kvalifikované učitele, přátelskou a profesionální atmosféru. Školy EC jsou moderně vybavené využívající nejmodernější technologie.

Pro studenty nad 30 let jsou vyhrazené prostory, které jsou oddělené od mladších studentů. Také nabídka kurzů je přizpůsobena věkové skupině 30+. Studovat můžete nejen obecnou angličtinu nebo pokud se potřebujete zlepšit v komunikaci v angličtině pro výkon svého povolání, pak zvolte kombinaci obecné angličtiny s obchodními lekcemi nebo obchodní kurz v miniskupině, případně privátní lekce, kde se lektor bude věnovat jen vám. Pestrý program pro volný čas je ideální příležitostí procvičovat angličtinu i mimo výuku. Výhodou je také pěší vzdálenost z některých typů ubytování. I přesto, že se škola nachází v centru města (poblíž stanice Euston), jsou některé rezidence v docházkové vzdálenosti. Při studiu ve škole EC tak budete mít všechny světoznámé památky na dosah.

 

Nevybrali jste si? Nevadí! Naši zkušení prodejci Vám poradí!

Kontaktujte nás na bezplatné lince 542 42 42 42 nebo na e-mailu studium@studentagency.cz.

Navštívit nás také můžete osobně na jakékoliv pobočce v ČR.

 

RYCHLÁ VOLBA

1. Konzultace zdarma 

2. Chci cenovou nabídku

3. Chci koupit kurz

 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

EC - všechna centra SLEVA 20 % AŽ DO 30.6.2022
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!