Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Speciální akce

English 2000 School of English, Bournemouth

 • Minimální věk: 16 let
 • Minimální znalost angličtiny: základní vědomosti
 • Minimální délka pobytu: 2 týdny
 • Nástupní termíny: každé pondělí kromě státních svátků (výuka končí v pátek 13.12. 2013)


NÁŠ TIP
- získejte až 4 týdny studia zdarma!

 • objednejte 2 týdny kurzu a získejte k tomu 2 týdny ZDARMA
 • objednejte 3 týdny kurzu a získejte k tomu 3 týdny ZDARMA
 • objednejte 4 týdny kurzu a získejte k tomu 4 týdny ZDARMA


Lokalita
Bournemouth je oblíbené přímořské letovisko. Toto univerzitní a kosmopolitní město navštěvuje především v létě spousta turistů, které lákají písečné pláže, možnost různých sportovní aktivit a široká škála kulturního vyžití a atrakcí. Žádný návštěvník města nemůže opomenout navštívit proslulé zahrady, ve kterých se přes léto hraje živá hudba a je i místem konání různých uměleckých exhibicí pod širým nebem. Během procházky je možné zahrát si minigolf nebo zajít do kavárny. Najdete zde také ideální podmínky pro jakýkoliv sport. Za vidění stojí také okolí Bournemouth, a to třeba přírodní rezervace New Forest se spoustou vzácné fauny a flóry.

Škola a vybavení
Díky nabídce jazykové školy English 2000 máte příležitost zdokonalit svou angličtinu za skvělou cenu.  Škola English 2000 byla založena v roce 1992 a je členem mnoha mezinárodních asociací jako např. FYITO (asociace sdružující organizace zabývající se kulturně výměnnými programy pro mladé lidi), ALTO, GWEA, RELSA apod. a je akreditována Britskou Radou. Všichni učitelé jsou vysoce kvalifikovaní ve výuce angličtiny.

Škola má prostorné vybavené jazykové učebny, multimediální učebnu a knihovnu. Studenti mohou využívat společenskou místnost s výběrem knih a časopisů. K relaxaci a odpočinku slouží zahrada.  Zaměstnanci školy kteří pečují o akademické, ubytovací služby a samostatný koordinátor má na starosti organizaci volného času.

Pro více informací navštivte webové stránky školy: www.english2000.com

Výuka
Kurz zahrnuje 20 lekcí anglického jazyka (tj. 15 hodin). Studijní skupiny čítají obvykle 10-15 studentů. Cílem kurzu je zejména zlepšení komunikačních dovedností studentů. Po ukončení studia obdrží každý účastník certifikát o jeho absolvování.  Kurz je ale zaměřen na procvičování všech aspektů jazyka: poslech, konverzaci, psaní i gramatiku.  Cena zahrnuje studijní materiály.

Ubytování a strava
V průběhu jazykového kurzu v Bournemouth je zajištěno ubytování v hostitelských rodinách, v jednolůžkových pokojích s polopenzí. Pro dva cestující společně je možné zajistit ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí.

Cesta do Bournemouth
Ať už do Londýna přiletíte nebo přijedete autobusem, do Bournemouth se dostanete autobusem National Express nebo vlakem. Po příjezdu do Bournemouth doporučujeme vzít si do ubytování taxi.

Ceny 2013

 • Kurz obecné angličtiny 20 lekcí = 95 GBP/týden
 • Jednorázový registrační poplatek = 70 GBP
 • Ubytování v hostitelské rodině, jednolůžkový pokoj s polopenzí = 130 GBP/týden
 • Ubytování v hostitelské rodině, dvoulůžkový pokoj s polopenzí = 90 GBP/týden
   

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!