Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Speciální akce

Nejefektivnější kurz angličtiny v nabídce

02.03.2015
Výuka v rodině lektora umožňuje stoprocentní využití času v průběhu pobytu.

Naplánujte si jazykové vzdělávání už nyní a UŠETŘÍTE!

INFORMACE O PROGRAMU:

Program se od jiných jazykových pobytů v zahraničí liší tím, že nedocházíte na individuální lekce cizího jazyka do školy, ale učíte se přímo v domě lektora. Díky nepřetržitému kontaktu s rodilým mluvčím tak dosáhnete maximálního pokroku v jazyce. Klienti jsou nuceni používat cizí jazyk nepřetržitě po celou dobu pobytu: při výuce, při společném stolování nebo při různých kulturních a sportovních aktivitách, jichž se mohou během pobytu zúčastnit.

Na základě informací o osobě klienta a jeho preferencích vyhledá škola vhodného vyučujícího. Je zohledněn věk, jazyková pokročilost, zájmy atd. Vyučující má tak nejen dostatečné zkušenosti a kvalifikaci pro výuku, ale odpovídá i dalším požadavkům klienta. Tím je zaručeno, že výuka bude probíhat v přátelské atmosféře, což je při této formě studia velmi podstatné. Obsah výuky je plně přizpůsoben představám klienta a jeho požadavkům na zaměření kurzu; také tempo výuky se řídí podle něj. Každý jazykový pobyt je spojením studia jazyka a poznání životního stylu a kulturních zvyklostí obyvatel dané země, čímž nabízí možnost získání tzv. kulturní gramotnosti. Jako účastník pobytu tak brzy zjistíte, jak se lidé v dané zemi chovají v určitých situacích. Tato zkušenost je při jednání se zahraničními partnery často k nezaplacení.

Výuka v rodině lektora patří ke stále populárnějším formám studia. Partnerská organizace International Language Homestays (ILH) má s výukou v rodině lektora bohaté zkušenosti a maximálně vychází vstříc potřebám klienta. 

  • maximálně intenzivní studium cizího jazyka

  • kurz šitý na míru

  • volitelná intenzita výuky – od 15 do 30 privátních lekcí

  • výhodnější ceny v porovnání s privátní výukou v jazykové škole

  • ubytování v rodině kvalifikovaného vyučujícího - možnost umístění v požadované lokalitě

  • podpora koordinátora v místě pobytu

  • poznání životního stylu a kultury dané destinace

  • možnost studia různých cizích jazyků v různých destinacích po celém světě

Celosvětová působnost ILH umožňuje vybrat si studium angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny nebo japonštiny.

Kontaktujte specialistu na přímé lince 542 42 42 42 nebo na e-mailu studium@studentagency.cz, rádi vám sdělíme více informací.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!