Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Dokumenty / Kurzy pro rodiče s dětmi

Kurzy pro rodiče s dětmi

Komu jsou určeny

Kurzy pro rodiče a děti jsou správnou volbou pro celé rodiny, které se ve stejné lokalitě chtějí zlepšovat v cizím jazyce. Studovat mohou děti, rodiče i prarodiče. Můžete také zvolit pobyt, kdy jazykový kurz navštěvuje jenom dítě a rodiče si destinace užívají po svém.

Základní informace

Kurzy bývají často koncipovány jako dva samostatné programy. Rodiče zpravidla navštěvují jinou budovu školy než děti a také program pro volný čas probíhá odděleně. Co se týče samotné výuky, rodiče mohou volit mezi různými typy kurzů – s obecným zaměřením, se zaměřením na konverzaci, na obchodní angličtinu apod. Dětské kurzy bývají zaměřeny pouze na obecnou stránku jazyka, mohou si ale volit mezi různými sportovními či kulturními aktivitami.

Termín a délka pobytu

Termíny kurzů pro rodiče s dětmi jsou často limitovány termíny jazykových programů pro děti a mládež, které většina jazykových škol pořádá pouze v období letních prázdnin. Výjimečně lze na tyto pobyty odcestovat také v období Velikonoc nebo v době vánočních prázdnin. Většina pobytů je nabízena v délce od dvou týdnů, maximální délka závisí na délce fungování dětských jazykových center. 

 

KYPR: ENGLISH IN CYPRUS

Věk dětí: 5–15 let
Dostupnost kurzů: celoročně

Na Kypru rodiče se svými dětmi sdílejí nejen bydlení, které je možno zajistit apartmánu Blue Crane, ale také budovu školy. Škola English in Cyprus nabízí moderní zázemí, kvalitní lektory jazyka a malý počet studentů ve skupině.

Výuka

Děti: 20 lekcí po 45 minutách
Dospělí: 20 lekcí po 45 minutách

Vybavení

Výuka dětí i dospělých probíhá ve stejné budově s moderními klimatizovanými učebnami a přístupem na wi-fi zdarma. K dispozici je kavárna a vybavená studovna.

Program pro volný čas

Možnost připlatit si aktivity a exkurze na místě.

Ubytování

Možnost společného ubytování v apartmánu Blue Crane nebo hotelu Navarria, bez stravy, se snídaní nebo s polopenzí.


 

USA: TLA Ft. Lauderdale, Florida

Věk dětí: 10–18 let
Dostupnost kurzů: pouze v období letních prázdnin

Studium na prestižní škole TLA ve Fort Lauderdale doporučujeme motivovaným klientům, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným – dovolenou na Floridě se studiem angličtiny.

Výuka

Děti: 20 lekcí po 50 minutách
Dospělí: 20 lekcí po 50 minutách

Vybavení

Výuka dětí a dospělých probíhá v různých budovách vzdálených od sebe 5-7 minut chůze. Od ubytování jsou obě školy TLA vzdáleny cca 15-20 minut MHD nebo 10 minut autem.

Program pro volný čas

Program pro rodiče a děti probíhá odděleně. Dospělí i děti si mohou připlatit různé aktivity a exkurze na místě dle zájmu.

Ubytování

Možnost společného ubytování v hostitelské rodině nebo  City hotelu**** se snídaní.

Malta: European School of English

Věk dětí: 8–17 let
Dostupnost kurzů: pouze v období letních prázdnin

Jedna z nejúspěšnějších a nejkvalitnějších škol na Maltě. Jejími přednostmi jsou ideální lokalita, skvělé vybavení, široká nabídka typů kurzů, kvalifikovaní učitelé a pestrý program pro volný čas. 

Výuka

Děti: od 20 lekcí po 45 minutách
Dospělí: na výběr z více intenzit či možnost volby speciálního kurzu

Vybavení

Výuka probíhá v několika různých budovách - dospělí a děti studují odděleně. Pro dospělé je k dispozici kavárna, společenská místnost, přístup na wi-fi zdarma a v ceně kurzu je zahnut vstup do plážového klubu.

Program pro volný čas

Děti: kompletní odpolední/dopolední a večerní program v mezinárodních skupinách včetně výletů po 6 dnů v týdnu, zahrnut v ceně pobytu. Škola nabízí i volnočasové aktivity za příplatek na místě.
Dospělí: možnost připlatit si na místě aktivity a exkurze (nabídka se liší od aktivit pro děti)

Ubytování

Možnost společného ubytování v hotelu Salini Resort****/The George****/Number Eleven***Irsko: Emerald Cultural Institut

Věk dětí: 11–18 let
Dostupnost kurzů: pouze v období letních prázdnin

Emerald Cultural Institut je velmi kvalitní škola s dlouholetou tradicí. V Dublinu má hned několik studijních center jak pro dospělé, tak pro děti. Naši juniorští studenti nejčastěji studují v St. Raphaela´s School (s ubytováním v hostitelské rodině) a Marino Institute (s ubytováním v rezidenci). Dospělí, doprovázející děti, pak nejčastěji studují v Palmerston Parku nebo v Marino Institute.

Výuka

Děti: 15/20/21 lekcí po 60 minutách
Dospělí: 20/26 lekcí po 60 minutách

Vybavení

Výuka probíhá převážně v dopoledních hodinách. Dospělí a děti se učí v oddělených budovách různě vzdálených od sebe. Všechna studijní centra jsou však lehce dosažitelná pěšky nebo pomocí místní MHD. Wifi je k dispozici ve většině školních budov. Vybavení jednotlivých center a nabídka kurzů se liší, pro bližší informace nás kontaktujte.

Program pro volný čas

Program pro rodiče a děti probíhá odděleně. Dospělí si mohou připlatit různé aktivity a exkurze na místě dle zájmu. U dětí jsou aktivity součástí objednaných služeb. Mladí studenti si mohou vybrat mezi programy: multiaktivity, jízda na koni, golf, rugby, STEM, intenzivní program čí program Young Adult určeným pro nejstarší mládež 16–18 let.

Ubytování

Možnost společného ubytování v rezidenci - vždy na vyžádání a je závislé na dostupnosti. Alternativou je ubytování v oddělených hostitelských rodinách.

 

 
 

 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Velikonoce na Maltě poslední místa!
Liverpool sleva 20 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!