Čínština pro dospělé

Čínština je fascinující jazyk s dlouhou tradicí založenou na čínském znakovém písmu. Není jednoduché se ho naučit a hlavně pochopit. Tvoří součást silné čínské kultury. Doporučujeme Vám vyjet přímo do Pekingu, kde čínský jazyk vstřebáte rychleji. Jsou Vám k dispozici kurzy čínštiny pro začátečníky i pokročilé. Z naší nabídky si určitě vyberete.

Více informací o jazykovém pobytu pro dospělé s výukou čínštiny naleznete v odkazu níže, pokud si přejete nás kontaktovat online, je Vám k dispozici rychlá nezávazná objednávka. Kromě jazykového pobytu v Číně vám rádi zajistíme i ubytování, cestovní pojištění a jiné doplňkové služby, které s pobytem bezprostředně souvisí.

Čína je obrovská země plná kontrastů. K vidění jsou supermoderní obrovské metropole jako Peking, Šanghaj či Hongkong, ale i stále velmi chudý venkov, na kterém žijí stamilióny rolníků. Země se dynamicky rozvíjí a rozvoj se tak rychle dostává nejen do dalších měst a městeček, ale pomalu i na venkov. Tento rozvoj s sebou samozřejmě přináší nejen pozitivní, ale i negativní vlivy.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Skupina Dublin sleva 8 000 Kč
Kaplan IE sleva až 30 %
Skupinové pobyty od 45 113 Kč
Bayswater Londýn sleva 25 %+ neplatíte registrační poplatek