USA

Ptáte se, jaké by to asi bylo mít možnost splnit si ten americký sen v podobě studia na střední škole v USA, tak jak jej znáte z filmů a seriálů - školní sportovní akce, týmové mikiny, roztleskávačky, školní plesy, žluté školní autobusy, školní spolky a minimum testů a zkoušení?

Máme pro Vás dobrou zprávu, vše toto a mnoho dalšího je možné si splnit! 

Navíc celý proces je opravdu jednoduchý. Stačí si pouze vybrat typ programu: Kulturně-výměnný program J1 nebo Studijní program F1, vyplnit přihlášku, zaplatit programový poplatek a hurá za oceán, užívat si středoškolského života, osamostatnit se, poznat nové přátele a zdokonalit se v angličtině. 

A jaké, že jsou ty základní rozdíly mezi kulturně-výměnným J1 a studijním programem F1? To se dozvíte v této tabulce: 


Vízum Výběr konkrétní lokality Výběr konkrétní školy Zohlednění speciálních požadavků Ubytování Elektronická přihláška Cena od Prodloužení studia na víc let  Maturita v USA
J1 Kulturně-výměnné Ano Ne Ne Dobrovolné hostitelské rodiny Ano 195tisíc Ne Ne
F1 Studijní  Ano Ano Ano Placené hostitelské rodiny nebo koleje Ano 290tisíc Ano Ano

 

 

Láká Tě výběr konkrétního regionu nebo státu, možnost žít na pobřeží Kalifornie nebo poblíž krásné přírody a národních parků na středozápadě USA?
Chceš mít možnost vybrat si větší město, kvalitní školu nebo samostatný pokoj v rámci hostitelské rodiny?

To vše a i další příplatky nabízí jeden z největších vízových sponzorů v USA - CIEE!
Rozklikni a dozvi se více! 

Change Yourself, Change the World! 
To je slogan vízové sponzora HSUSA, který věří, že k dosažení životních cílů je potřeba více, než jen znalosti předávané ve školních lavicích. Využívají proto speciálně navržený program LEAD, který podporuje mladé cílevědomé studenty. 

Jakožto menší vízový sponzor se pyšní 100% umístěním akceptovaných studentů. 
Více informací se dozvíte po rozkliknutí! 

Program je ideální pro studenty, kteří chtějí mít možnost vybrat si ke studiu kvalitní školu a místo svého pobytu. Nabízíme velmi atraktivní školy na Floridě, v Kalifornii nebo na východním pobřeží USA. V nabídce jsou jak školy s ubytováním v hostitelské rodině, tak školy rezidenční.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Skupina Dublin sleva 8 000 Kč
Kaplan IE sleva až 30 %
Skupinové pobyty od 45 113 Kč
Bayswater Londýn sleva 25 %+ neplatíte registrační poplatek