Domů / Jazykové pobyty pro dospělé / Italština / Itálie / Viareggio / Centro Giacommo Puccini, Viareggio
Centro Culturale Giacomo Puccini, Viareggio
Itálie Viareggio
pro dospělé
věk: 16+
  • kurz spojený s dovolenou u moře
  • možnost zkouškových kurzů
  • kurzy 50+

Centro Culturale Giacomo Puccini, Viareggio

Budova naší partnerské školy Puccini je umístěna v centru města, nedaleko náměstí Mazzini a asi sto metrů od známé promenády u pobřeží „Versilia“. Školu tvoří devět vzdušných tříd, malá internetová pracovna a příjemná zahrádka s posezením. Centrum nabízí v případě zájmu standardní italštinu v kombinaci s privátními lekcemi. Zájemci se mohou přihlásit na seniorský program nebo složit mezinárodně uznávanou zkoušku.

Navštivte domovskou stránku školy ZDE.

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
9

Program pro volný čas

Každý měsíc sestavuje škola vlastní kalendář mimoškolních aktivit, který obsahuje nabídky k prohlídce města, muzeí, návštěvě koncertů a dalších kulturních akcí. V kalendáři také najdete přehled pořádaných výletů. Ve svém volném čase si studenti mohou půjčit kola k nezapomenutelné projížďce po okolí a návštěvě Pisy, odpočívat na pláži, projít si elegantní obchůdky na nábřeží nebo využít dobrého spojení Viareggia s Florencií, Luccou a ostrovem Elba.

Cesta do Viareggia

Do Viareggia se cestuje většinou přes Pisu nebo Florencii. Do Florencie se lze dostat letecky z Prahy nebo Vídně. Let bývá většinou s přestupem. Letiště ve Florencii Peretola se nachází cca 5 km od centra Florencie. Aktuální cenu letenky si můžete vyhledat na stránkách www.studentagency.cz. Z Pisy nebo vlakového nádraží ve Viareggiu vám rádi zajistíme transfer školy, který vás zaveze do ubytování.

Zobrazit na mapě

Prospekty

 

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

AKCE: Bayswater Slevy až 35% na jazykové kurzy!
Pobyty s delegátem od 51 300 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!