Facebook Instagram 542 424 242

Berlín

Hlavní město Německa je jedno z nejdynamičtějších a nejvíce stimulujících měst v Evropě. Typickým symbolem této metropole s jedinečnou atmosférou je Brandenburská brána ležící přímo v centru města hned vedle jedné z nejznámějších ulic Unter den Linden. Zrenovovaný, moderně vybavený areál školy leží v sousední bohémské berlínské čtvrti „Prenzlauer Berg“ plné barů, klubů, módních obchodů, divadel a galerií. 

Budovu školy najdete v centru města na ulici Friedrichstrasse nedaleko známého check-point Charlie. Škola je členem asociace vzdělávacích center, která má zastoupení nejen v Německu, ale i v mnoha dalších státech světa. Na škole se díky jejím různým odnožím potkáte s množstvím studentů z celého světa. Škola se zaměřuje především na zdokonalení v konverzaci a používání správných výrazů.

obecný kurzzačátečníkprivátní výuka

GLS se může pochlubit členstvím v mezinárodních asociacích IALC, FIYTO, ALTO, GWEA a EAQUALS zaručujících vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Od svého založení v roce 1983 se škola stala jednou z předních jazykových institucí v Německu. Škola nabízí kurzy vysoké kvality, a to nejen pro dospělé, ale také pro mládež.

obecný kurzzačátečník

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!