Inlingua, Mnichov
Německo Mnichov
němčina pro dospělé
věk: 16+ záčátečník - profesionál
obecný kurzzačátečníkprivátní výuka
  • poloha v centru města
  • ideální dostupnost z ČR
  • vlastní systém výuky - zaměření na konverzaci a poslech

Inlingua, Mnichov

Inlingua se nachází jen asi 10 minut chůze od hlavního náměstí Marienplatz, přímo naproti lehce dosažitelné zastávky metra Sendlinger-Tor Platz. Má speciální systém výuky, pro který vytvořila vlastní učební materiály. Tyto materiály jsou průběžně doplňovány a zlepšovány v závislosti na potřebách studentů. Výuka se z 30 % zaměřuje na gramatiku a ze 70 % na poslech a konverzaci. Škola v Inlingua Mnichově je akreditovaná k pořádání zkoušek, které jsou ekvivalentem ke zkouškám organizovaným Goethe Institutem. Pro zájemce je možný mimořádně intenzivní typ studia učitel–žák až do výše 50 lekcí týdně. Jelikož se škola neomezuje pouze na výuku němčiny, ale nabízí i ostatní jazykové programy, máte možnost seznámit se na půdě školy také s německými studenty.

Navštivte domovskou stránku školy ZDE.

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
48

Kurzy

Přehled kurzů
(včetně lekcí / týden)
Pokročilost Věk Počet týdnů Délka lekce
(minut)
Velikost třídy
(max. osob)
Intenzivní kurz 26 3-7 16+ 1+ 45 12
Privátní výuka 10 2-7 16+ 1+ 45 1
Standardní kurz 20 1-7 16+ 1+ 45 12
Standardní kurz němčiny 20 lekcí + 10 privátních lekcí týdně 1-7 16+ 1+ 45 12+1

Ubytování

Ubytování Turnusy Věk Internet Pokoj Strava Vlastní koupelna
Guesthouse ne-so 16+ 1/1 S
Guesthouse ne-so 16+ 1/1 ne
Hostitelská rodina ne-so 16+ 1/1 BS
Hostitelská rodina ne-so 16+ 1/1 P
Hostitelská rodina ne-so 16+ 1/1 S
Hostitelská rodina ne-so 16+ 1/2 BS
Hostitelská rodina ne-so 16+ 1/2 P
Hostitelská rodina ne-so 16+ 1/2 S

Program pro volný čas

Škola připravuje čtyřikrát až pětkrát týdně různý kulturní program, aby studenti mohli poznat Mnichov a jeho okolí. V budově školy se na vývěsku umisťují aktuální rady a tipy pro studenty, kteří upřednostňují samostatnou organizaci volného času, s možností využití speciálních cen, pokud je exkurze rezervována přes kancelář školy. V průběhu července a srpna je pro účastníky připraven pestrý program zahrnující výlety, sportovní aktivity, exkurze po městě a celodenní výlety o víkendech. Všechny aktivity jsou za příplatek přímo ve škole; jedinou výjimkou je standardní kurz s dvoutýdenním balíčkem aktivit, který obsahuje 5–6 akcí: např. prohlídku Mnichova, muzeí, pivovaru, návštěvu zámků Neuschwanstein a Linderhof (alternativně Rothenburg), Olympijského parku, Nymphenburgského paláce a koncentračního tábora v Dachau. V zimních měsících si lze připlatit také výuku s víkendovými výlety do Alp za lyžováním.

Cesta do Mnichova

Do Mnichova je možno využít leteckou, vlakovou i autobusovou dopravu. Rádi Vám zajistíme taxi transfer z letiště/nádraží v Mnichově, který je organizován školou od 80 EUR / 1 cesta.

Zobrazit na mapě

Prospekty

  

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Pobyty pro rodiče s dětmi od 9 000 Kč
Certifikát místo maturity Aj, Nj, Fj
Pobyty s delegátem od 45 113 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!