Facebook Instagram 542 424 242

Portugalsko

Středně velká, evropská země, která se proslavila především díky zámořským objevům a portskému vínu. To je Portugalsko. Do Portugalska každoročně míří miliony turistů, aby poznávali místní kulturu, přírodní a historické památky a odpočívali na pobřeží. K Portugalsku patří i věhlasná souostroví Azory a Madeira.

Portugalsko bylo v době zámořských objevů jednou z nejbohatších zemí a právě tato skutečnost se odráží i v dnešním Lisabonu. Právě proto i Lisabon stojí za návštěvu. Portugalsko je jedinečnou směsicí evropské a arabské kultury, která je podtrhnuta osobitou přírodou, typickou pro celý Pyrenejský poloostrov. Vůně kořeněných jídel a atmosféra dávných dob si vás podmaní. Nechte se zlákat do země portského vína.

Porto je druhým největším městem Portugalska a nabízí příjemnou atmosféru pro studium. Město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví organizace UNESCO. Budete mít možnost procházet se ulicemi s tradičními kavárnami, tržnicemi, knihkupectvími a ze všech stran na vás bude dýchat atmosféra starých časů. Zcela určitě jde o jedno z nejbezpečnějších evropských měst.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!