Facebook Instagram 542 424 242

Ruština pro dospělé

Ruský jazyk je nejrozšířenějším slovanským jazykem na světě. Mluví jím okolo 270 miliónů lidí. Nejenže je ruština úředním jazykem Ruska, ale také dalších 8 zemí východní Evropy. Ruština vám tak otevře dveře do velké části světa. Jazykové kurzy ruštiny jsme pro Vás vybrali u prestižní ruské školy Liden&Denz v Moskvě a Petrohradu. Věříme, že splní všechna vaše očekávání.

Pro vyhledání konkrétního kurzu ruštiny můžete využít vyhledávače na pravé straně stránky. Pro zjištění více informací o možnostech studia ruštiny na jazykovém pobytu, použijte odkaz níže. Pokud si přejete nás kontaktovat online, je Vám k dispozici chat anebo rychlá nezávazná objednávka. Kromě kurzu ruštiny vám rádi zprostředkujeme i ubytování, cestovní pojištění a jiné doplňkové služby, které s pobytem bezprostředně souvisí.

Lotyšsko je díky bezvízovému styku a nově zavedenému euru jako oficiální lotyšské měně pro Čechy a Slováky ideálním místem ke studiu ruštiny. I když je oficiálním úředním jazykem země lotyština, nemusíte se obávat, že byste se zde nesetkali s ruštinou. Lotyšsko je mezi pobaltskými republikami tou, která dodnes udržuje nejčilejší obchodní styky s Ruskem resp. je na ziscích z ruského trhu defakto závislá. Znalost ruštiny je tedy pro zdejší obyvatele nezbytností.

Rusko je s rozlohou přes 17 milionů km² největší zemí světa. Rozkládá se na téměř celé severní Asii a taktéž zahrnuje značnou část východní Evropy. Zároveň je devátým nejlidnatějším státem na světě. Oficiálním jazykem Ruska, resp. Ruské federace, je ruština, nicméně některé autonomní celky používají i jiné jazyky jako je tatarština, čuvaština apod. V celé Ruské federaci tak najdete 31 samostatných jazyků...

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Valentýnská sleva 350 EUR 299 EUR
Liverpool sleva 10 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!