Španělština pro dospělé

Španělský jazyk, jeden z nejrozšířenějších románských jazyků na světě, je úředním jazykem nejen Španělska, ale také většiny zemí Jižní, Střední Ameriky a Rovníkové Guiney. Kurzy španělštiny pro dospělé jsou určeny klientům ve věku od 16 let, horní věková hranice je však bez omezení. Zapsat se můžete na kurzy obecné španělštiny nebo na kurzy, které vás připraví na mezinárodně uznávané zkoušky. Délku jazykového kurzu je možné zvolit již od 1 týdne. Na většinu jazykových pobytů pro dospělé je možné nastoupit kdykoliv v průběhu roku.

Za španělštinou se nejvíce cestuje do Španělska. V naší nabídce najdete také jazykové pobyty v celé řadě latinskoamerických zemí jako je Mexiko, Kuba, Peru, Ekvádor, Bolívie, Argentina, Kostarika, Guatemala, Dominikánská Republika, Chile atd. U nás si opravdu vybere každý.

Pro vyhledání konkrétního kurzu můžete využít vyhledávače na pravé straně stránky. Pro zjištění více informací o zemích, v nichž můžete kurz španělštiny absolvovat, zvolte některý z odkazů na jednotlivé země níže. Pokud si přejete nás kontaktovat online, je Vám k dispozici rychlá nezávazná objednávka. Kromě kurzu vám můžeme zprostředkovat i ubytování, cestovní pojištění a jiné doplňkové služby, které s pobytem bezprostředně souvisí.

Díky přírodní a kulturní rozmanitosti je Španělsko nesmírně přitažlivou zemí jak pro cestovatele hledající historické památky a tradice, tak i pro všechny, kteří touží po slunci. Na severu země vás okouzlí hory a na jihu nekonečné pláže. Typická středomořská kuchyně, fotbalové zápasy slavných klubů, flamenco nebo byčí zápasy jsou neodmyslitelnými symboly této země.

Jižní Amerika je bohatá na kulturní rozmanitost, což se projevuje i v množství jazyků, které se zde mluví. Nejrozšířenějším jazykem je španělština, která se používá v mnoha zemích. Pokud máte zájem naučit se španělsky, máme pro vás dobrou zprávu! Nabízíme jazykové kurzy španělštiny v různých zemích Jižní Ameriky, jako jsou Argentina, Chile, Kolumbie, Peru a mnoho dalších. Tyto kurzy jsou k dispozici prostřednictvím našich prodejců, kteří vám pomohou vybrat ten nejlepší kurz pro vás a zajistí váš pobyt.

 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Skupina Dublin sleva 8 000 Kč
Kaplan IE sleva až 30 %
Skupinové pobyty od 45 113 Kč
Bayswater Londýn sleva 25 %+ neplatíte registrační poplatek