Španělština

Španělský jazyk, jeden z nejrozšířenějších románských jazyků na světě, je úředním jazykem nejen Španělska, ale také většiny zemí Jižní, Střední Ameriky a Rovníkové Guiney. Kurzy španělštiny pro dospělé jsou určeny klientům ve věku od 16 let, horní věková hranice je však bez omezení. Zapsat se můžete na kurzy obecné španělštiny nebo na kurzy, které vás připraví na mezinárodně uznávané zkoušky. Délku jazykového kurzu je možné zvolit již od 1 týdne. Na většinu jazykových pobytů pro dospělé je možné nastoupit kdykoliv v průběhu roku.

Za španělštinou se nejvíce cestuje do samotného Španělska. V naší nabídce najdete také jazykové pobyty v celé řadě latinskoamerických zemí jako je Mexiko, Kuba, Peru, Ekvádor, Bolívie, Argentina, Kostarika, Guatemala, Dominikánská Republika, Chile atd. U nás si opravdu vybere každý.

Pro vyhledání konkrétního kurzu můžete využít vyhledávače na pravé straně stránky. Pro zjištění více informací o zemích, v nichž můžete kurz španělštiny absolvovat, zvolte některý z odkazů na jednotlivé země níže. Pokud si přejete nás kontaktovat online, je Vám k dispozici rychlá nezávazná objednávka. Kromě kurzu vám můžeme zprostředkovat i ubytování, cestovní pojištění a jiné doplňkové služby, které s pobytem bezprostředně souvisí.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Netradiční "Jazykáč" Naše tipy!
Pobyty s delegátem SLEVA až 5 000 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!