Domů / Speciální akce

Bojíte se pípnout? Jazykový pobyt vás rozmluví!

Vyrazte za studiem cizího jazyka na jazykový pobyt do zahraničí, který vás zaručeně rozmluví! Nyní navíc se slevou 5% z kurzovného! Vybírat můžete ze široké nabídky jazykových kurzů téměř po celém světě. Pro uplatnění slevy sdělte našemu prodejci kód: CHCIROZMLUVIT!

680x200 (1)

 

Proč jet na jazykový pobyt do zahraničí?

1. Vystoupení z komfortní zóny

Množství práce, školy, koníčků a povinností nás často zacyklí v rutině, která se špatně opouští a bojíme se zkoušet nové věci. Na jazykovém pobytu zažíváte nové věci každý den!

2. Poznání nových míst

Ať už studujete v Británii nebo na Emirátech, všude můžete poznávat krásy dané destinace, nejrůznější památky i skrytá zákoutí. 

3. Seznámení s kulturou místních

Díky pobytu v hostitelské rodině můžete ochutnat speciality a typické pokrmy dané země, poznat tradiční zvyky a zažít, jak fungují v zemi místní.

4. Získání certifikátu

Po absolvování kurzu získáte certifikát, který potvrzuje vaše získané vědomosti a znalosti. 

5. Oprášení vědomostí

I když jste se učili daný jazyk před mnoha lety nebo jste věční začátečníci, během pár dní získáte v jazyce větší jistotu a vybavíte si i zdánlivě zapomenutá slovíčka a fráze.

6. Rozmluvení se

Pasivním přijímáním jazyka v cizojazyčném prostředí budete brzy schopni přemýšlet v cizím jazyce a také v něm formulovat myšlenky a pocity

7. Vyzkoušení nových výukových metod od rodilých mluvčí

Výuka ve školách již dávno není o několikahodinovém učení slovíček nazpaměť, ale školy již používají interaktivní a moderní metody a výuku zábavnější formou.

8. Navázání nových přátelství s lidmi z celého světa

Do jazykových škol míří každoročně studenti z celého světa a po skončení výuky rádi tráví svůj volný čas se spolužáky, se kterými si často vytváří přátelství na celý život. 

9. Skvělá položka v životopisu

Studium v zahraničí s sebou přináší nejen získání nových znalostí, ale dokládá i to, že se jedinci umí pohybovat v mezinárodním prostředí a jsou samostatní, navíc tato položka vypadá dobře v životopisu. 

10. Osamostatnění se

I krátkodobý pobyt v zahraničí Vás nutí k samostatnému řešení každodenních problémů, což vede k růstu sebedůvěry a větší samostatnosti i do budoucna. 

 

 

Chcete pomoc s výběrem nebo jen konzultaci?

Kontaktujte nás na telefonu 542 42 42 42 nebo e-mailu studium@studentagency.cz.

 

Sleva platí pouze při uvedení výše uvedeného kódu, při podpisu smlouvy nejpozději 5.4.2024 a počítá se pouze z ceny kurzovného / balíčku.  Není možné kombinovat s jinými slevami.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

AKCE: Bayswater Slevy až 35% na jazykové kurzy!
Pobyty s delegátem od 51 300 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!