Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Střední školy / Angličtina / Střední školy

Střední školy

Dlouhodobé studium na střední škole v zahraničí je zkušenost, která vám může přinést nejen vzdělání a výborné zvládnutí cizí řeči. Je to také příležitost, jak dospět a naučit se samostatnosti, jak získat zážitky na celý život a jak poznat svět.

Ptáte se, jaké by to asi bylo mít možnost splnit si ten americký sen v podobě studia na střední škole v USA, tak jak jej znáte z filmů a seriálů - školní sportovní akce, týmové mikiny, roztleskávačky, školní plesy, žluté školní autobusy, školní spolky a minimum testů a zkoušení?

Máme pro Vás dobrou zprávu, vše toto a mnoho dalšího je možné si splnit! 

 

Velká Británie patří mezi nejvýznamnější kulturní centra Evropy a zároveň je považována za zemi s jedním z nejkvalitnějších vzdělávacích systémů vůbec. Studenti si mohou vybrat libovolnou délku studia, lokalitu pro svůj pobyt a školu. Studenti rádi využívají možnost během studia cestovat.  Školský systém ve Velké Británii se od našeho značně liší. Studenti ve věku 11–18 let spadají do kategorie „secondary education“. V průběhu těchto let skládají několik zkoušek, které rozhodují o jejich dalším studiu.

Levnější variantu pobytu představuje studium na státní škole, můžeme vám ale zajistit i školu soukromou. Při podání přihlášky si můžete buď zvolit školu sami nebo vám s výběrem rádi pomůžeme. Naše partnerská organizace v Irsku všechny školy velmi podrobně zná a dokáže studentovi vybrat takové místo, kde budou schopni rozeznat jeho přednosti a dále rozvíjet jeho osobnost. V naší nabídce najdete školy z celého Irska, nejčastěji se však nachází ve městech Dublin, Cork, Limerick, Sligo, Galway a Kilkenny.

Účastník programu má možnost vybrat si mezi studiem na státní a soukromé škole, ve francouzsky či anglicky mluvicí oblasti. V Kanadě nabízíme 2 typy programů. První variantou je kulturně výměnný program s organizací Nacel International určený velmi flexibilním studentům. Druhou variantu pobytu realizujeme s partnerskou organizací CISS. Tento program je určen zejména zájemcům o velmi atraktivní lokalitu Britské Kolumbie a město Vancouver...

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Velikonoce na Maltě poslední místa!
Liverpool sleva 20 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!