Facebook Instagram 542 424 242

Irsko

Ne nadarmo se říká Irsku „Zelený ostrov“. Chcete poznat přírodní krásy tohoto „smaragdového ostrova“ a seznámit se s irskou pohostiností zblízka? Nechcete cestovat za studiem daleko a nechcete ztrácet čas s vyřizováním víz? Vycestujte na jazykový pobyt do Irska. Kromě zdokonalení jazyka budete mít možnost spatřit nádherné přírodní scenérie a navštívit historické památky v Dublinu a jeho okolí. Irové jsou velice přátelští, otevření a pohostinní lidé. Hlavním úředním jazykem v Irsku je angličtina, kterou hovoří všichni obyvatelé. Irština je druhým úředním jazykem. V současnosti irštinou aktivně hovoří už pouze 30% obyvatel, a to hlavně na jihu a západě Irska. V Dublinu a jeho okolí ji zaslechnete spíše výjimečně. Zájemci o studium angličtiny pro děti a mládež v Irsku mají na výběr hned mezi několika typy studijních programů. 

Univerzitní městečko Carlow leží asi hodinu jižně od hlavního města Irska – Dublinu. Carlow je město ležící na soutoku dvou řek, zasazené do krásné irské přírody. Dominantou města je nejenom katedrála, ale také hrad, společně s krásnými zahradami a parky. Carlow je typické irské město, které stojí za to navštívit.

Pokud hledáte přátelské a výjimečné místo pobytu, je pro vás ideální naše nabídka jazykového kurzu v Dublinu! Krásná krajina, bohatá kultura a srdeční obyvatelé - to vše se vám vryje pod kůži. A vůbec se přitom nemusíte obávat tzv. "irské" angličtiny - výuku vedou vysoce kvalifikovaní lektoři. Přesvědčte se sami!

V Dublinu, hlavním kulturním centru země, se najde něco pro každého. Muzea a památky dokumentují pestrou minulost Irů a dokáží přitáhnout i pozornost dětí, pro které historie obvykle nebývá koníčkem. Okolí Dublinu pak nabízí nepřeberné množství přirodních a historických zajímavostí a památek.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

ESE Malta SLEVA 2 000 KČ
Liverpool 3+1 týden zdarma

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!