Facebook Instagram 542 424 242

Angličtina pro děti

Angličtina je v současné době nejrozšířenějším dorozumívacím jazykem na světě a její znalost otevírá dveře do většiny koutů světa. STUDENT AGENCY pořádá jazykové kurzy angličtiny pro děti a mládež v celkem 6 zemích. Nejoblíbenější jsou jazykové kurzy ve Velké Británii. Dále můžete vybírat z kurzů angličtiny na Maltě, Kypru, v Irsku, USA či v Kanadě. Jazykové pobyty pro děti s výukou angličtiny jsou určeny účastníkům ve věku již od  5 let. Zvláště ti, kdo chtějí mít o své dítě během jazykového pobytu postaráno, ocení jazykové pobyty s delegátem. Starší studenti pak mohou jet na jazykový pobyt individuálně. Pokud byste rádi cestovali za jazykovým vzděláním s celou rodinou, vybírejte z naší nabídky kurzů pro rodiče s dětmi.

Pro více informací o jazykových pobytech pro děti použijte vyhledávač na pravé straně. Země, ve kterých je možné kurzy angličtiny absolvovat naleznete níže. Pokud si nás přejete kontaktovat online, je Vám k dispozici chat anebo rychlá nezávazná objednávka.

Velká Británie je jednoznačně zemí, kam se za studiem jazyků cestuje nejvíce. Britská angličtina je pro mnohé studenty stále tou "jedinou pravou". Studium angličtiny ve Velké Británii umožňuje nejen efektivní zdokonalení znalostí jazyka, ale také poznání kultury a životního stylu Britů zblízka. Největším turistickým lákadlem zůstává Londýn, hlavní město Británie a sídlo královny i parlamentu...

 Ne nadarmo se říká Irsku „Zelený ostrov“. Chcete poznat přírodní krásy tohoto „smaragdového ostrova“ a seznámit se s irskou pohostiností zblízka? Nechcete cestovat za studiem daleko a nechcete ztrácet čas s vyřizováním víz? Vycestujte na jazykový pobyt do Irska. Kromě zdokonalení jazyka budete mít možnost spatřit nádherné přírodní scenérie a navštívit historické památky v Dublinu a jeho okolí. Irové jsou velice přátelští, otevření a pohostinní lidé. Hlavním úředním jazykem v Irsku je angličtina, kterou hovoří všichni obyvatelé. Irština je druhým úředním jazykem. V současnosti irštinou však aktivně hovoří už pouze 30% obyvatel, a to hlavně na jihu a západě Irska. V Dublinu a jeho okolí ji zaslechnete spíše výjimečně. Zájemci o studium angličtiny pro děti a mládež v Irsku mají na výběr hned mezi několika typy studijních programů.

Mnozí lidé odlétají za oceán s pocitem, že o USA (oficiální název Spojené státy americké) již něco vědí. Navzdory očekávání se zdají být dálnice delší, příroda rozmanitější a mrakodrapy vyšší. Amerika je zemí s pestrou škálou životních stylů. Je ale také zemí šokujících pravidel a protikladů. Až ve chvíli, kdy USA osobně navštívíte, pochopíte, jak veliké rozdíly panují mezi jednotlivými oblastmi a státy.

Míst v USA, která stojí za to navštívit, je mnoho. Zájemci o letní jazykový pobyt  pro děti a mládež si mohou vybrat hned ze tří variant: Miami - ideální spojení kvalitní výuky angličtiny s relaxací u tropického moře, Los Angeles - město holywoodských hvězd, pláží, chodníku slávy a filmových studií, New York - symbol ameriky se všemi svými proslulými atrakcemi jako Socha Svobody, Brooklynský most, Times Square, Empire State Building, aj.

Teplé a slunečné podnebí láká na Kypr nejen turisty, ale také studenty, kteří zde spojí příjemné s užitečným – dovolenou a studium angličtiny. Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři (po Sicílii a Sardinii). Geograficky náleží k Asii, kulturně však k Evropě. Podnebí je typicky středomořské s horkými, suchými léty, teplými a málo deštivými podzimy a krátkými, deštivými zimami...

začátečníkpobyt s delegátemindividuální pobyt

Malta je jedním z nejkrásnějších ostrovů Středozemního moře, jemuž již staří Řekové přezdívali „medový ostrov“, tedy Melita. Díky své bohaté a pohnuté historii a množství památek, z nichž některé jsou starší než anglické Stonehenge, je ostrov velmi oblíbený mezi cestovateli a turisty, kteří stále znovu objevují krásy místních rybářských vesniček nebo prastarých chrámů...

začátečníkpobyt s delegátemindividuální pobyt

Kanada je druhou největší zemí světa. Díky velikosti Kanady je prakticky nemožné vidět úplně všechno během jedné návštěvy. Jazykový pobyt v Torontu Vám však může zprostředkovat vydatnou a pestrou ochutnávku krásné kanadské přírody, historických památek a kulturního bohatství Toronta a jeho okolí. Příjemná a bezpečná atmosféra města, stejně jako přátelskost Kanaďanů vás zaručeně okouzlí. Snem snad každého turisty je zavítat k Niagarským vodopádům. Vzhledem k blízkosti od Toronta (necelých 150 km) mají studenti možnost se k vodopádům v rámci školní exkurze podívat.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Velikonoce na Maltě poslední místa!
Liverpool sleva 20 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!