Facebook Instagram 542 424 242

Malta

Malta je jedním z nejkrásnějších ostrovů Středozemního moře, jemuž již staří Řekové přezdívali „medový ostrov“, tedy Melita. Díky své bohaté a pohnuté historii a množství památek, z nichž některé jsou starší než anglické Stonehenge, je ostrov velmi oblíbený mezi cestovateli a turisty, kteří stále znovu objevují krásy místních rybářských vesniček nebo prastarých chrámů.

Malta doslova dýchá atmosférou prázdnin! Nabízí ideální spojení výuky angličtiny a dovolené u moře. Jen málokde si užijete tolik různorodých mimoškolních aktivit jako tady. Malta je ideální zemí pro ty, kdo chtějí skoubit studium angličtiny s aktivní dovolenou na pláži nebo poznáváním historických památek. Malta nabízí studentům krásné písečné pláže k aktivní relaxaci a příjemné středomořské klima po celý rok.

 

St.Julians (maltsky San Ġiljan) je pobřežní město na Maltě, nacházející se severně od hlavního města Valletta. Je známé jako turistické centrum s mnoha hotely, restauracemi, bary a nočními kluby. Čtvrť města známá jako Paceville je centrem nočního života. V letních měsících je díky své popularitě město plné turistů.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

EC - všechna centra SLEVA 20 % AŽ DO 30.6.2022
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!