Facebook Instagram 542 424 242

USA

Mnozí lidé odlétají za oceán s pocitem, že o USA (oficiální název Spojené státy americké) již něco vědí. Navzdory očekávání se zdají být dálnice delší, příroda rozmanitější a mrakodrapy vyšší. Amerika je zemí s pestrou škálou životních stylů. Je ale také zemí šokujících pravidel a protikladů. Až ve chvíli, kdy USA osobně navštívíte, pochopíte, jak veliké rozdíly panují mezi jednotlivými oblastmi a státy.
Míst v USA, která stojí za to navštívit, je mnoho. Zájemci o letní jazykový pobyt  pro děti a mládež si mohou vybrat hned ze tří variant: Miami - ideální spojení kvalitní výuky angličtiny s relaxací u moře, Los Angeles - město hollywoodských hvězd, pláží, chodníku slávy a filmových studií, New York - symbol Ameriky se všemi svými proslulými atrakcemi jako Socha Svobody, Brooklynský most, Times Square, Empire State Building aj

Los Angeles je po New Yorku druhé největší město USA a jedno z nejvýznamnějších světových center kultury, obchodu i vzdělávání. Leží na pobřeží Tichého oceánu ve státu Kalifornie blízko hranic s Mexikem. Los Angeles patří mezi jednu z nejoblíbenějších destinací USA. Mezi hlavní atrakce zajisté patři Hollywood a jeho slavná filmová studia, Malibu, Beverly Hills nebo třeba Santa Monica.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

ESE Malta SLEVA 2 000 KČ
Liverpool 3+1 týden zdarma

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!