Domů / Jazykové pobyty pro dospělé / Angličtina / Jihoafrická republika

Jihoafrická republika

Jihoafrická republika

Jihoafrická republika je nejvyspělejší zemí Afriky s opravdu pestrou etnikou obyvatel a přírodních krás. Pro studium anglického jazyka je tato destinace velice aktraktivní zejména proto, že kromě zdokonalené angličtiny si odtud odveze celou řadu nezapomenutelných zážitků, a to jak z výletů po nádherné přírodě, tak i ze setkání s obyvateli a jejich kulturou. Pohnutá historie této země, se kterou se zde seznámíte, ve vás zanechá nesmazatelnou stopu. Nezaměnitelný charakter této země promění váš pobyt ve výjimečně strávený čas, kterého nebudete nikdy litovat.

Je zřejmé, že tato země je směsicí mnoha národností, kultur a 11ti oficiálních jazyků. Nejčastěji používaným je ovšem afrikánština a angličtina, se kterou se domluvíte všude. Jižní Afrika je také nazývána „světem v jedné zemi“, najdete zde hory, lesy, pouště, oceány, moderní města a také národní parky. Každý touží vidět „velkou pětku“ na vlastní oči: lva, leoparda, buvola, nosorožce a slona.

Kapské město

Jedno z nejkrásnějších měst se nachází na samotném jižním cípu Jihoafrické republiky a za přívlastkem „Mother City“- mateřské město se skrývá nejstarší a zároveň nejkrásnější město afrického kontinentu. S počtem téměř tři miliony obyvatel se řadí mezi moderní velkoměsta s širokou nabídkou služeb, které odpovídají západním standardům. Dominantou města je Stolová hora, kolem níž se rozprostírá Table Mountain National Park. Úchvatnou scenérii také skýtá hornatý Kapský poloostrov zakončený mysem Dobré naděje.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Netradiční "Jazykáč" Naše tipy!
Pobyty s delegátem SLEVA až 5 000 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!