Angličtina

V dnešní globalizované společnosti není angličtina pouze jazykem, je to klíčovým prvkem, který otevírá dveře ke vzrušujícím příležitostem a novým dobrodružstvím. Setkáváme se s ní na každém kroku a její znalost na komunikativní úrovni otevírá cesty ke studiu na střední škole v zahraničí, lepším pracovním příležitostem a celkově ke kvalitnějšímu životu.

Mnozí volí tradiční destinace pro studium angličtiny, jakou jsou Velké Británie a Irsko. Ale co takhle objevit krásy Malty, slunného ostrova s bohatou historí a neutichajícím turistickým ruchem nebo americké destinace (New York, Florida, Los Angeles, Havaj a mnoho dalších).

Studium angličtiny je také o objevování světa, poznávání různých kultur a posouvání svých hranic. Proto stále více lidí volí i netradiční a exotické destinace jako například Jihoafrickou republiku, Thajsko nebo Barbados pro své životní zážitky. 

Jazykový pobyt je v neposlední řadě také o osobním růstu, navazování nových přátelství a objevování světa skrze vlastní smysly. Je to ideální příležitost pro ty, kteří chtějí cestovat bez doprovodu, stejně tak jako pro ty, kteří si rádi užívají čas strávený se svými blízkými. Každý si přijde na to své.  

Projděte si naši nabídku nebo nás kontaktujte a my Vám pomůžeme vytvořit jazykový kurz na míru. 

SAE

Spojené Arabské Emiráty jsou kombinací luxusu, dobrodružství, tradice a modernity, která láká návštěvníky z celého světa na nezapomenutelné zážitky a dovolené.

��️ Překrásné Pobřeží a Písečné Duny: SAE se mohou pyšnit některými z nejkrásnějších pláží na světě a ohromujícími písečnými dunami, které lákají milovníky dobrodružství. Zažít můžete například adrenalinový zážitek - jízda v pouštních dunách, jízdu na velbloudovi nebo táboření v poušti pod hvězdami. 

�� Bohatá Historie, Kultura a Špičková Architektura: Zažijte atmosféru starověkých pevností, královských paláců, tradičních tržnic, které vám poskytnou pohled do bohaté historie a kultury Emirátů. A obdivujte nádhernou architekturu mešit, které jsou symbolem klidu, krásy a náboženského dědictví. 

�� Futuristické Městské Skylinky: Dubaj a Abu Dhabi jsou domovem některých z nejvyšších a nejmodernějších mrakodrapů na světě, které tvoří neuvěřitelnou panorámu futuristických městských skyline.

��️ Luxusní Nakupování a Zábava: SAE jsou rájem pro milovníky luxusu a nakupování s mnoha luxusními nákupními centry, butiky a tržišti, kde si můžete dopřát nakupování špičkových značek a exkluzivních suvenýrů.

��️ Kulinářské Lahůdky: Užijte si širokou škálu gastronomických zážitků nejen s autentickou arabskou kuchyní, ale také mezinárodní kulinářské lahůdky.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Netradiční "Jazykáč" Naše tipy!
Pobyty s delegátem SLEVA až 5 000 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!