Facebook Instagram 542 424 242

Toronto

Toronto – největší z kanadských měst se pravidelně umisťuje na vrcholu žebříčku s nejlepšími životními podmínkami na světě – je čisté, bezpečné, cenově přijatelné a nabízí vysokou úroveň vzdělání. Toto město vás i přes rozsáhlou mrakodrapovou zástavbu překvapí spoustou zeleně, díky které si vysloužilo přezdívku „město v parku“. Jeho obyvatelé, preferující zdravý životní styl, si na příjemném a čistém prostředí zakládají. Toronto je také hlavním městem kanadské ekonomiky. Je to město financí, obchodu, lékařského výzkumu, vzdělání a kultury. Centrum ILSC zde bylo založeno v roce 1999 a sídlí ve dvou moderně vybavených kampusech v centru města nedaleko CN Tower.

Školy v Montrealu, Vancouveru i v Torontu jsou sdružené v organizaci International Language Schools of Canada. Program výuky je velmi flexibilní. Za stejnou cenu můžete, kromě nejpopulárnějšího kurzu obecné angličtiny či francouzštiny, studovat některý z přípravných kurzů na mezinárodní jazykové zkoušky. Kurzy Business angličtiny a francouzštiny (francouzština pouze Montreal) jsou sestaveny dle náročnosti tak, aby si z nich mohli vybrat studenti se základní znalostí jazyka až po velmi pokročilé.

obecný kurzzačátečník
AKCE

Jazyková škola CES je součástí mezinárodního řetězce, který spolehlivě působí na několika kontinentech. Rodinné prostředí školy v Torontu s ochotným personálem zpříjemní pobyt a zároveň dbá na vysokou úroveň výuky i ostatních služeb. Toronto je v zimních měsících ideální lokalitou pro zimní sporty a v létě pro turistiku. Proto škola CES kromě výuky angličtiny nabízí také zajímavé programy ve spojení se zimními sporty. Škola je oficiálním testovacím IELTS centrem a nabízí přípravné kurzy k úspěšnému zvládnutí této a dalších jazykových zkoušek jako je Cambridge.

obecný kurzzačátečníkobchodní kurzzkouškový kurz
AKCE

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!