Facebook Instagram 542 424 242

Bournemouth

Bournemouth je kosmopolitní město s bohatou surfařskou tradicí. Toto univerzitní město navštěvuje především v létě spousta turistů, které lákají písečné pláže, možnost různých sportovních aktivit, bohaté kulturní vyžití a mnoho atrakcí. Mezi místní zajímavosti jistě patří Bournemouth Eye, který umožňuje shlédnout na krásy tohoto jihoanglického letoviska z ptačí perspektivy i během noci. Žádný návštěvník města nemůže opomenout navštívit proslulé zahrady, ve kterých přes léto hraje živá hudba a je i místem konání různých uměleckých exhibicí pod širým nebem. Během procházky je možné zahrát si minigolf nebo zajít do kavárny.

MLS International College je větší rodinná škola, která si zakládá na kvalitní výuce. Specializuje se jak na obecnou angličtinu, tak i manažerské programy. Proto je vhodná pro všechny studenty, jejichž motivací a cílem je zlepšit obecné znalosti angličtiny nebo znalosti potřebné pro výkon jejich povolání. Odbornou angličtinu vyučují lektoři, kteří dříve v dané oblasti pracovali nebo stále pracují.

Kurzy angličtiny ve škole Anglo-Continental jsou určeny náročným a velmi motivovaným klientům, kteří potřebují zlepšit angličtinu pro svou kariéru. Jako jedna z mála nabízí Anglo-Continental skupinové kurzy angličtiny pro konkrétní obory, např. pro právo, management, finance, obchod a marketing nebo lékařství. Kurzy je možné kombinovat s dopolední výukou obchodní angličtiny v mininskupině 2-4 klienti.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!