Velká Británie

Velké Británie je jednoznačně zemí, kam se za studiem jazyků cestuje nejvíce. Britská angličtina je pro mnohé studenty stále tou "jedinou pravou". Studium angličtiny ve Velké Británii umožňuje nejen efektivní zdokonalení znalostí jazyka, ale také poznání kultury a životního stylu Britů zblízka. Největším turistickým lákadlem zůstává Londýn, hlavní město Británie a sídlo královny i parlamentu.

Zájemci o studium angličtiny si mohou vybírat ze široké škály kvalitních jazykových škol, které nabízí jak kurzy obecné angličtiny, tak kurzy se specializací. Kromě větších britských městech jako jsou Londýn, Brighton, Oxford či Cambridge, nabízíme studium také v menších přímořských letoviscích jako jsou Bournemouth či Eastbourne.

Rozhodnete-li se pro studium angličtiny ve Velké Británii, bude pro vás jistě výhodou, že cesta do Velké Británie není tak časově a finančně náročná jako např. cesta za studiem jazyků do zámoří. Můžete si vybrat mezi leteckou dopravou a luxusní autobusovou linkou RegioJet do Londýna.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Netradiční "Jazykáč" Naše tipy!
Pobyty s delegátem SLEVA až 5 000 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!