Mandarin House, Peking
Čína Peking
pro dospělé
věk: 16+
  • atraktivní umístění v centru Pekingu
  • zajímavý volnočasový program
  • výuka v menších skupinách

Mandarin House, Peking

Škola je umístěna v komplexu China Central Place. V okolí školy je spousta restaurací, barů a kaváren. V dosahu jsou též nejoblíbenější nákupní zóny. Pouhých 15 minut od školy se nachází Sanlitun Street s množstvím klubů a barů. Ve škole můžete využít relaxační prostory, kavárnu či připojení k WIFI, která je zdarma. Škola je otevřena každý den.

Navštivte domovskou stránku školy ZDE.

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
22

Program pro volný čas

Škola pořádá obvykle 2 aktivity týdně, které je možné si připlatit na místě. Některé z aktivit mohou být zdarma. Víkendové aktivity do vzdálenější míst stojí okolo 20 - 100 USD. Příklad některých odpoledních aktivit: návštěva Zakázaného města, vyjížďka rikšou nebo Lao She Teahouse – pití čínského čaje a představení místních tradic. Z víkendových aktivit jmenujme např. celodenní výlet na Velkou čínskou zeď, hrobky Mingů, chrám Baiyun, návštěva Da Guan Yuan nebo odpolední exkurze do chrámů Lama a Kongfuzi.
 

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Netradiční "Jazykáč" Naše tipy!
Pobyty s delegátem SLEVA až 5 000 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!