Francouzština pro dospělé

Francouzský jazyk je mezinárodním diplomatickým jazykem a jedním z nejromantičtějších jazyků na světě. V současné době jeho popularita neustále roste a to i díky tomu, že je komunikativním jazykem mezinárodních společenství jako je Evropská unie, OSN nebo NATO. Francouzi jsou známí tím, že neradi mluví jiným než svým rodným jazykem a proto je studium francouzštiny přímo ve Francii dokonalou možností, jak se v jazyce zlepšit anebo se ho rychle od základů naučit. Jazykové pobyty ve Francii organizujeme ve 4 městech: v Paříži, Nice a Bordeaux.

Za francouzštinou ale nemusíte jezdit jen do Francie. Velmi oblíbené jsou i jazykové pobyty ve francouzsky mluvících koloniích v Kanadě, kde lze pobyt absolvovat ve městě Montreal. Zde máte dokonce na výběr mezi angličtinou a francouzštinou, popřípadě lze nakombinovat obojí. Kurzy francouzštiny pro dospělé jsou určeny klientům ve věku od 16 let, horní věková hranice není stanovena. Nabízíme kurzy obecného jazyka různých úrovní nebo kurzy obchodní francouzštiny. Můžete si zvolit standardní kurz na 20 hodin týdně a nebo kurz intenzivní. Délku jazykového kurzu je možné zvolit již od 1 týdne. Na většinu jazykových pobytů pro dospělé je možné nastoupit kdykoliv v průběhu roku.

Pro vyhledání konkrétního jazykového pobytu s výukou francouzštiny můžete využít vyhledávače na pravé straně stránky. Pro zjištění více informací o zemích, v nichž můžete kurz francouzského jazyka absolvovat, zvolte některý z odkazů na jednotlivé země níže. Pokud si přejete nás kontaktovat online, je Vám k dispozici chat anebo rychlá nezávazná objednávka. Kromě kurzu vám můžeme zprostředkovat i ubytování, cestovní pojištění a jiné doplňkové služby, které s pobytem bezprostředně souvisí.

 

Studium francouzštiny je v posledních letech stále více populární. Potřebujete-li se zdokonalit ve francouzštině a navíc poznat proslulý francouzský šarm a kuchyni, je právě studium ve Francii pro vás ideální volbou. Vybírat můžete z kvalitních jazykových škol v Paříži nebo na Francouzské riviéře, v Nice nebo v Cannes.

Kanada je druhou největší zemí světa. Díky velikosti Kanady je prakticky nemožné vidět úplně všechno během jedné návštěvy. Ideální plán cesty asi neexistuje, ale můžeme vám doporučit dvě základní strategie. Tou první je využití Toronta nebo Montrealu k výletům na východním pobřeží Kanady, tou druhou pak Vancouveru nebo Calgary na západě země.

obecný kurzzačátečník
AKCE

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Skupina Dublin sleva 8 000 Kč
Kaplan IE sleva až 30 %
Skupinové pobyty od 45 113 Kč
Bayswater Londýn sleva 25 %+ neplatíte registrační poplatek