Velká Británie

Velká Británie je jednoznačně zemí, kam se za studiem jazyků cestuje nejvíce. Britská angličtina je pro mnohé studenty stále tou "jedinou pravou". Studium angličtiny ve Velké Británii umožňuje nejen efektivní zdokonalení znalostí jazyka, ale také poznání kultury a životního stylu Britů zblízka. Největším turistickým lákadlem zůstává Londýn, hlavní město Británie a sídlo královny i parlamentu. Kromě památek jako je Big Ben, Westminster Abbey nebo Buckinghamský palác, symbolů anglických tradic a zásad, můžete navštívit provokující výstavy, originální divadelní představení či si poslechnout koncerty všech žánrů.

Pro děti a mládež jsme připravili širokou nabídků kvalitních jazykových škol, které nabízí k jazykovým kurzům širokou nabídku doprovodných aktivit. Jazykové školy najdete ve všech větších městech Anglie, jako např. Londýn, Brighton, Oxford, Cambridge, Chester, ale také v menších městech v oblíbených britských letoviskách jako je např. Paignton, Hastings, Torbay, Swanage...

Rozhodnete-li se poslat své děti studovat angličtinu do Velké Británii, bude pro vás jistě výhodou, že cesta do Velké Británie není tak časově a finančně náročná jako např. cesta za studiem jazyků do zámoří. Můžete si vybrat mezi leteckou dopravou a autobusovou dopravou Londýna. Občané ČR a SR navíc nepotřebují pro vstup do Velké Británie vízum.

Bath je překrásné město v hrabství Somerset na jihozápadě Anglie. Své jméno získalo díky horkým pramenům, jež měli v úctě již staří Keltové. Římané zde pak později postavili lázně, které jsou v současnosti největší historickou atrakcí ve městě. Bath si zachoval ráz lázeňského města až do současnosti a díky velké oblibě ve viktoriánské době se chlubí opravdu skvostnými příklady dobové architektury. Hlavním a povinným stavebním materiálem je portlandský vápenec, který městu dodává jeho typický medový nádech. Není proto divu, že je město na seznamu kulturních památek UNESCO.

Bloxham, menší historické městečko zasazené v krásné přírodě nedaleko Oxfordu a cca dvě hodiny jízdy od Londýna. Město je velice bezpečné a poskytuje tak studentům skvělé zázemí jak pro studium, tak pro volný čas.

začátečníkpobyt s delegátemindividuální pobyt

Bournemouth je oblíbené přímořské letovisko a centrum obchodu a vzdělávání na jižním pobřeží Anglie. Jeho nádherné písčité pláže řadí město již po mnoho let k nejpopulárnějším rekreačním destinacím. Kosmopolitní charakter místu dodávají místní univerzitní studenti, jelikož kromě Angličanů se zde vzdělávají také studenti z mnoha jiných zemí. Bournemouth nabízí ideální podmínky pro pestré letní aktivity a zázemí pro zajímavé výlety po okolí.

   

 

Brighton, město na jižním pobřeží Anglie v hrabství East Sussex, je jedno z největších a nejoblíbenějších letovisek ve Velké Británii. Hlavní turistickou atrakcí jsou pláže se spoustou restaurací a atrakcí, jimž dominuje Brighton Pier. Zároveň je však Brighton také město studentské. Sídlí zde dvě významné britské univerzity a mnoho dalších vzdělávacích  institucí.

Bury St. Edmunds je malebné, bezpečné městečko ve východní části Velké Británie, kde se spolu pojí anglická historie s moderními prvky. Nachází se mezi městy Cambridge a Norwich. Dominantou města je katedrála a historické centrum s mnoha památkami. Ve volném čase můžete zajít do divadla, kina, různých kaváren či parků a zahrad.

začátečníkpobyt s delegátem

Chester je hlavním městem anglického hrabství Cheshire. Rozkládá se na řece Dee, na severozápadě, nedaleko hranice s Walesem. Chester je jedním z nejlépe zachovalých měst ve Velké Británii. Je hlavním centrem distriktu Chester City a má přibližně 80 000 byvatel. Chester je asi nejznámější pro šíři zachovaných architektonických památek. Je skvělou kombinací tradiční i moderní kultury. Ročně toto město přiláká přes milión turistů.

začátečníkindividuální pobyt

Pro náročné klienty nabízíme školy elitní, které mají k dispozici perfektní zázemí rezidenčních škol, individuální přístup ke studentům. Jejich velkou předností je výborné mezinárodní složení, kvalita výuky a zázemí tradičních britských internátních škol. Kdy na některých z nich studovali významné osobnosti jak politického, tak kulturního života celého světa. V jednom z center, které si pronajímá škola Regent dokonce studovali členové britské královské rodiny.

Ilfracombe je menší, klidné a bezpečné přímořské městečko ležící v severní částli hrabství Devon na západě Anglie. V blízkosti leží národní park Exmoor, při jehož březích se propojuje Bristolský kanál s Atlantským oceánem. K vidění je tu mnoho přírodních zajímavostí, které lákají nejen místní turisty, ale také návštěvy ze zahraničí. Místní pláže jsou velice populární díky extrémně kvalitním přírodním podmínkám pro surfing. Přestože je městečko oblíbeným letoviskem, zanechává si svůj typický anglický ráz.

začátečníkpobyt s delegátemindividuální pobyt

Londýn, hlavní město Anglie, je neuvěřitelně kosmopolitním městem plným známých historických staveb, muzeí, divadel, proslulých parků, obchodů, restaurací a klubů. Hlavní atrakce rušné metropole najdete v centru, ale i mimo něj narazíte na mnohá kouzelná místa. Londýn je jistě město, které můžete navštívit stokrát a pokaždé budete překvapeni, vždy objevíte něco nového. Hlavní atrakce rušné metropole najdete v centru, ale i mimo něj narazíte na mnohá kouzelná místa.

Oxford je nejproslulejší britské univerzitní centrum, ležící asi 80 km severozápadně od Londýna v hrabství Oxfordshire. Toto studentské město je plné krásných architektonických památek. Najdete zde na 35 fakult, Oxford tedy má až 40 000 studentů! V minulosti zde studovala řada význačných osobností britského politického života. Zakuste i vy zdejší atmosféru prosycenou kulturní tradicí a vzdělaností!

začátečníkpobyt s delegátem

PGL je jedna z předních společností ve Velké Británii, která se specializuje na vzdělávání, organizuje kurzy s aktivitami, školní výlety, dětské sportovní kurzy, letní kempy i lyžařské pobyty v centrech ve Velké Británii i ve Francii. Kurzy jsou organizovány pro pro děti, učitele, ale také vedoucí týmů i rodiče. Cílem je zajištění inspirativního učení díky aktivitám, které zajistí vzpomínky na celý život. Důraz je na praktické využití angličtiny.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Skupina Dublin sleva 8 000 Kč
Kaplan IE sleva až 30 %
Skupinové pobyty od 45 113 Kč
Bayswater Londýn sleva 25 %+ neplatíte registrační poplatek