Facebook Instagram 542 424 242

Melbourne

Melbourne, druhé největší australské město s více než 4 miliony obyvatel je pravidelně vyhodnocováno jako jedno z nejlepších světových měst k životu. Je často popisováno jako klidné a příjemné město plné kaváren v uličkách a parků lákajících k posezení. Ale i zde ale narazíte na moderní čtvrť s mrakodrapy a pulsující centrum, kde je živo přes den i po setmění. Společenský život se soustředí do centra města, kde po setmění ukazují své umění pouliční umělci a je zde také spousta barů, restaurací a klubů. Je typické také svou pohodovou studentskou atmosférou. Ze všech australských měst je nejvíce "evropské", a to nejen mírným klimatem, ale také vzhledem: architekturou domů, parky, uličky plné kaváren. Na své si přijdou milovníci dobrého jídla, kávy, kultury a sportu. Každý rok se zde koná nespočet událostí národního, ale hlavně mezinárodního významu: mezi nejznámější patří dostihy Melbourne Cup, tenisový turnaj Australian Open nebo závody Formule 1. V Melbourne mnoho zajímavých míst, která stojí za vidění. Obdivovat můžet historickou budovu železniční stanice Flinders Street Station, futuristické náměstí Federation Square nebo pomník Shrine of remembrance z jehož horního patra se nabízí skvělý výhled na Melbourne. Ten se vám také naskytne z mrakodrapu Eureka Skydeck 88 nebo vyhlídkového kola. Centrem města jezdí pravidelně historická tramvaj, která vás povozí okružní trasou zcela zdarma. Město je velmi přátelské také k cyklistům, což je mezi studenty populární dopravní prostředek. Na něm můžete dojet například do klidnější části St. Kilda. Postupem času se z tohoto předměstí stalo místo vyhledávané turisty pro své pláže, lunapark a rušný noční život. Najdete tam také botanickou zahradu Royal Botanical Garden z roku 1846.
Melbourne je také skvělým výchozím bodem pro poznávání okolí - například Phillip Island, kde můžete spatřit kolonii tučňáků vycházejících každý večer z moře na pláž nebo tuleně. Vzdálenější jsou pak Mornington Peninsula, Great Ocean Road a Dvanáct Apoštolů.

Řetězec škol ILSC funguje již přes 30 let a s výukou angličtiny pro cizince mají tak dlouholeté zkušenosti. Neustále se snaží reagovat na potřeby studentů v podobě různých variant kurzů. Velkou výhodou této oblíbené školy je široká škála kurzů obecné angličtiny, ale také nabídka odborných kurzů na ILSC Business College, která je součástí řetězce. Díky přijatelným cenám je tak skvělou volbou pro zájemce o dlouhodobý pobyt s angličtinou na nižší úrovni, tak pro ty, kteří mají pokročilejší angličtinu.

obecný kurzzkouškový kurz
AKCE

Kaplan International English má školy po celé Austrálii. Specializují se na kurzy obecné angličtiny, které jsou vhodné pro zájemce s nižší znalostí angličtiny nebo o dlouhodobé pobyty v rámci studijního víza. Škola sídlí v budově nedaleko centra města snadno dostupné městskou hromadnou dopravou nebo pěšky. Město láká přátelskou a studentskou atmosférou, množstvím událostí a krásným okolím vybízejícím k výletům...

obecný kurzzkouškový kurz
AKCE

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!